FK Inter Bratislava – FC Petržalka akadémia (13.4.2017 o 10:00, Stupava)

Góly: Michelík 2 (5´, 41´), Olšinský (72´), Trnka (36´)

Zostava: Goga (C), Grman, Olšinský, Čisovský, Dolán, Michelík, Trnka, Grill, Caltík, Živický, Vilim

Náhradníci: Kratochvíl, Šimončič, Chmúra, Ščurko

Žltá karta: Trnka (29´)

Hodnotenie zápasu: Zápas proti Petržalke vyšiel na výbornú. Chalani počas celého zápasu boli dominantnejším tímom. Nebolo ľahké prekonať dobre organizovaný defenzívny štít súpera, ktorý zvolil taktiku rýchlych protiútokov. Dobrá organizácia v strede poľa, rotácia stredových hráčov , disciplinovaná zbytková obrana nám doniesli kvalitnú a efektívnu hru. Chalanom doslova chutil futbal. Vladimír Gligič (tréner U19)

U19 (B)

FK Inter Bratislava – OFK Dunajská Lužná (13.4.2017 o 15:30, Stupava)

Výsledok: 2:7

Góly: Earl (13´)

Zostava: Mader, Hrebeň, Šunjević, Šimončič, Braniš, Ivanič, Sládeček, Earl, Seneši, Polakovič (C), Kudrnáč

Náhradníci: Graus, Košický, Molnár, Antalík

Hodnotenie zápasu:

U17

FK Inter Bratislava – FC Petržalka akadémia (13.4.2017 o 12:30, Stupava)

Výsledok: 14:0

Góly: Kliman 5 (9´, 14´, 46´, 62´, 70´), Zeleník 2 (3´, 26´), Lörincz 2 (64´, 78´), Wiesner (73´), Schwarz (80´), Brunner (31´), Baláž (44´), Vaktor (1´)

Zostava: Ebringer, Wiesner, Schwarz, Valjent, Brunner (C), Kliman, Baláž, Zeleník (59´), Kučerka, Lörincz, Vaktor

Náhradníci: Polakovič, Braniš, Kormaník (59´), Mader

Červená karta: Valjent (4´)

Hodnotenie zápasu: V zápase s Petržalkou chlapci odohrali fantastický zápas, kde im vyšlo takmer všetko, na čo siahli. Úvod zápasu sme mali úžasný a už v tretej minúte sme viedli 2:0. Následne sme ale prišli o hráča po červenej karte a zdalo sa, že tento moment môže výrazne ovplyvniť vývoj zápasu. Nestalo sa tak a aj v desiatich sme výrazne dominovali a do polčasu sme navýšili skóre na 6:0. Po prestávke náš výborný výkon pokračoval a chlapci strieľali góly ako na bežiacom páse a konečné skóre narástlo na ohromných 14:0. Michal Pančík (tréner U17)