10.4.2017 – 16.4.2017 (prípravky)

Program majstrovských zápasov

U11:

FKP Dúbravka – FK Inter Bratislava (12.4.2017 o 16:30 hod.)

Výsledok: 1:9

Góly: Ragan 3, Javorský 2, Pék 2, Jakubík, Hedrik

Zostava: Šimko, Harach, Marčik, Stratov, Ragan, Pavuk (C), Javorský, Madej, Pék, Willems, Jakubík, Hatina, Hedrik

Hodnotenie zápasu: Tento zápas sa neniesol v tom, čo sme si povedali v šatni. To, že súper neprešiel polovicu ihriska a mal jednu strelu na bránu, je jedna vec, ale nepremenené šance a hra je druhá vec. Nebola hlavne komunikácia medzi hráčmi aj sebeckosť jednotlivých hráčov, lebo asi si mysleli, že dajú každý po 7 gólov. Toto ma najviac rozčúlilo, pretože ten výsledok mohol byť oveľa, oveľa vyšší. Zlé riešenie situácií, streľba nepripravená z nezmyselných pozícií, hra sám na sám. Toto si budeme musieť povedať v šatni. Toto sa opakovať nemôže a ani nebude, potom budem musieť pristupovať aj ja k nominácií tak. Dominik Ivanko (tréner U11)

U10:

FKP Dúbravka – FK Inter Bratislava (12.4.2017 o 16:30 hod.)

Výsledok: 2:4

Góly: Poturnay, Jenčuš, Kotúček, Nikolaj

Zostava: Man, Salaj, Pernička, Hužovič, Majerský, Karšňák, Poturnay, Michalko (C), Hlavatý, Jenčuš, Kotúček, Marek, Nikolaj

Hodnotenie zápasu: Od prvej do poslednej minúty sme boli v zápase herne lepší tím . Chlapci ukázali výborné zručnosti v súbojoch 1:1 tak isto veľmi pekné kombinácie či spolupráce 2 a viacerých hráčov .Napriek tomu sme opäť nepreminili množstvo čistých gólových šancí aj preto výsledok veľmi nezodpovedá našej jednoznačnej prevahe na ihrisku . Súper sa nedokázal presadiť takmer absolútne po celý zápas , odkopával lopty , hral deštruktívny futbal . Dva góly sme si prakticky strelili sami . Prvý padol po penalte , ktorá nemusela no bola pískaná a ten druhý sme si dali sami po ojedinelom rohovom kope súpera . S predvedeným výkonom sme veľmi spokojný , pretože po hernej stránke to bol jeden z našich najlepších zápasov . Naopak nemôžeme byť opäť spokojný s množstvom nepremenných šancí a so zbrklím riešením finálnych situácií. Taktiež sme sa v istých pasážach prispôsobili úrovni nášho súpera na čom potrebujeme taktiež popracovať a hrať našu hru po celý zápas . Ľubomír Štefančík (tréner U10)

U9:

FKP Dúbravka – FK Inter Bratislava (12.4.2017 o 15:30 hod.)

Výsledok: 2:14

Góly: Valachy 4, Morvay 2, Hesek, Takáč 2, Bažík, Adámik 2, Hort, Bagin

Zostava: Ivan, Valachy (C), Morvay, Hesek, Takáč, Kolev, Bažík, Adámik, Hajko, Hort, Bagin

Hodnotenie zápasu: Dnes sme odohrali dohrávku s FK Dúbravka. Hralo sa na veľmi krátkom aj úzkom ihrisku. Hneď od úvodu sme sa snažili súpera napádať a hrať agresívnejšie ako posledné zápasy. Prvých päť minút  sme mali problémy po získaní lopty s prechodom do útoku. Postupne sme sa vysporiadali s veľkosťou  ihriska a začali sme si viac prihrávať, čo sa prejavilo aj v konečnom výsledku. V súperovej bráne brankár čaroval. To, čo pochytal, sa v tejto vekovej kategórii málo kedy vidí. V druhom polčase súper kládol minimálny odpor okrem brankára. Pochvala za vynikajúce návraty Adamik a Valachy, boli to piliere našej obrany. Václav Melichárek (tréner U9)