Nábor a dodatočný výber chlapcov a dievčat 2020

Futbalový klub Inter Bratislava organizuje nábor a dodatočný výber chlapcov a dievčat do prípraviek klubu. Nábor je pripravený na stredu 24. júna 2020 . Uskutoční sa od 17.00 h na futbalovom ihrisku Drieňová 11/A.

img_2270

Klub sa už niekoľko rokov venuje práci s mládežou. Zameriava sa nielen na výchovu talentovaných futbalistov, ale aj na pozitívny rozvoj osobnosti. Mládežnícku základňu tvorí viac ako 300 detí. Najmladším výberom sú prípravkári v kategórii U5. Na vrchole mládežníckej pyramídy je starší dorast do 19 rokov. Klub sa venuje aj dievčenskému futbalu, založené sú dve dievčenské kategórie WU11 a WU15.

“Nábory chlapcov a dievčat organizujeme pravidelne každý rok prevažne začiatkom apríla. Posledné dva roky okrem bežného náboru prebehol aj nábor určený výhradne pre dievčatá. Na oba prišlo veľa šikovných detí. Tento rok sme mali preto obavy ako sa situácia vyvinie v dôsledku koronakrízy. Nakoniec sme boli nútení upraviť iba termín” povedal športový manažér mládeže Štefan Šogor. Naplánovaný nábor je určený pre ročníky narodenia 2014 a 2015. Dodatočný výber je pre deti narodené v rokoch 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 a 2014. V druhom prípade je na prijatie do tímu potrebné, aby deti disponovali pohybovými schopnosťami a futbalovými zručnosťami.

this-is-my-sen-37

Dorastenecké družstvá pôsobia v II. lige. Žiacke kategórie účinkujú v I. lige. Najmladšie ročníky od U7 po U11 hrajú najvyššie regionálne súťaže riadené SFZ. Všetky naše kategórie sa zúčastňujú turnajov, či už v slovenskom alebo v zahraničnom prostredí. Klub organizuje každý rok sériu halových turnajov Inter Cup, na ktorých sa deti stretávajú nielen so slovenskou, českou ale aj európskou futbalovou špičkou. Mladší žiaci absolvovali už druhý ročník sústredenia v Turecku.

Na nábor a výber je potrebné prísť v športovom oblečení a športovej obuvi. Parkovanie je povolené na chodníku pred areálom. Podrobnejšie informácie môžete získať na telefónnom čísle 0948 650 971 u trénera Dávida Marka.

plagat-nabor-do-pripravky-jun-2020-zm