15.5.2017 – 21.5.2017 (dorast)

Program majstrovských zápasov

U19:

FK Inter Bratislava – Spartak Myjava (17.5.2017, 10:00, Stupava)

Výsledok: 1:2

Gól: Kaman (58´)

Zostava: Goga (C), Grman, Kratochvíl (58´), Šunjević, Caltík (51´), Kaman,  Čisovský, Dolán, Michelík, Živický (31´), Vilim

Náhradníci:  Trnka, Duduc (58´), Grill (31´), Chmúra (51´)

Žltá karta:  Šunjević (66´)

Hodnotenie zápasu: Dnes sme videli dva rozdielne polčasy. V tom prvom sme sa hľadali, robili veľa nevynútených chýb, každý chcel dať hneď finálnu prihrávku,boli sme málo agresívni a nemali sme odrazené lopty.Myjava nás potrestala hneď z prvého protiútoku a následne aj z druhého. A to ešte Goga chytil možno 3-4 ďalšie gólové príležitosti. Cez polčas sme si niečo v kabíne povedali, spravili zmeny a hra bola lepšia. Vypracovali sme si šance, znížili sme na 1:2, nepremenili sme ešte pokutový kop a už sme nedokázali streliť gól, aj keď ešte nejaké náznaky šancí sme mali. Prehra mrzí, ale ideme ďalej budeme pracovať a snažiť sa, aby sa už výkon z prvého polčasu neopakoval. Peter Petráš (asistent trénera)

FKM Karlova Ves Bratislava – FK Inter Bratislava (20.5.2017, 10:00)

Výsledok: 1:1

Gól: Kaman (74´)

Zostava: Dolán, Grman (46´), Šunjević, Caltík (18´), Kaman, Čisovský, Trnka, Michelík, Duduc (C), Živický, Vilim

Náhradníci:  Kratochvíl (46´), Grill, Chmúra, Šimončič (18´)

Hodnotenie zápasu: Dnešný zápas hodnotíme pozitívne naši chalani chceli hrať futbal škoda inkasovaného gólu ale aj napriek tomu sme nedali hlavy dole ale hrali sme aj naďalej aktívne a zaslúžene sme vyrovnali akurát škoda, že sme neotočili zápas v náš prospech keďže šance na to boli. Chalani si zaslúžia pochvalu aj za to, že pomohli Dolanovi v bráne, keďže dnes nám chytal od začiatku hráč z poľa. Peter Petráš (asistent trénera)

U17:

FK Inter Bratislava – Spartak Myjava (17.5.2017, 12:30, Stupava)

Výsledok: 2:3

Góly: Kudrnáč (73´, 79´)

Zostava:  Ebringer, Schwarz, Hrebeň, Brunner (51´), Kliman (47´), Baláž, Sládeček, Kučerka (44´), Kormaník, Lörincz (56´), Vaktor (C)

Náhradníci: Kliment (44´), Valjent, Polakovič, Molnár (51´), Zeleník (47´), Kudrnáč (56´), Mader

Hodnotenie zápasu: V zápase s Myjavou o prvé miesto sme bohužiaľ nakoniec ťahali za kratší koniec a prehrali sme 2:3. Prvá prehra v jarnej časti sezóny chlapcov určite bolí, ale výkon z našej strany určite nebol zlý, ale treba povedať, že ani najlepší, keďže sme hlavne v obrannej fáze hry vyprodukovali veľké množstvo chýb. Boli sme však určite futbalovejším a kombinačnejším mužstvom.Myjava nás ale predčila v rýchlosti a dôraze a to dnes na víťazstvo stačilo.  Michal Pančík (tréner U17)

FKM Karlova Ves Bratislava – FK Inter Bratislava (20.5.2017, 12:30)

Výsledok: 0:3

Góly: Vaktor, Kliman, Lörincz

Zostava: Lörincz, Kliment, Hrebeň, Schwarz (41´), Brunner (41´), Polakovič (50´), Kliman, Baláž (41´), Zeleník, Sládeček, Kormaník (C)

Náhradníci: Valjent (41´), Repčák, Earl (41´), Braniš, Seneši, Kudrnáč (50´), Vaktor (41´)