15.5.2017 – 21.5.2017 (prípravky)

Program majstrovských zápasov

U11:

FK Rača Bratislava – FK Inter Bratislava (20.5.2017, 14:00)

Výsledok: 1:4

Góly: Kočan, Marčik, Repiský, vlastný gól súpera

Zostava: Šimko, Stratov, Pavuk, Sivák (C), Jakubík, Bottán, Jenčo, Kočan, Marčik, Harach, Javorský, Repiský, Szöllös

Hodnotenie zápasu: Zápas veľmi ovplyvňovalo počasie. Silný vietor robil výhody mužstvu ktoré hralo s ním a fúkalo mu do chrbta. Do zápasu sme vstúpili veľmi dobre, keď už v 44 sekunde sme vyhrávali 0:1. Prakticky celý prvý polčas sa hral na jednu bránu. Súper za polčas nevystrelil ani raz na brankára Szollosa a ten bol bez roboty. Herne to bolo dobre, no niekedy sme veľmi zbrklo riešili herné situácie. Do polčasu sme pridali ešte 2 góly, aj keď ich mohlo byť rozhodne viac, no domácich vynikajúco podržal v rozhodujúcich chvíľach brankár Fabšo. Druhý polčas sa niesol v podobnom duchu. Aj keď sme začali hrať proti vetru chlapci sa s tým vysporiadali dobre, hrali tak ako sme si povedali cez polčas. Znova niektoré herné situácie trebalo riešiť inak, no k tomu sa musíme vrátiť v tréningovom procese. Brankár Šimko dostal gól po individuálnej chybe obrancu, no chytil jednu dobrú strelu ktorá smerovala do brány. Chválim chlapcov za predvedený výkon. Úprimne čakal som od súpera viac, no zrejme sme sa na nich dobre pripravili po všetkých stránkach. Dominik Ivanko (tréner U11)

U10:

FK Rača Bratislava – FK Inter Bratislava (21.5.2017, 15:15, ihrisko Drieňová)

Výsledok: 2:7

Góly: Karšňák, Poturnay 2, Rehúš, Jenčuš, Majerský

Zostava: Mateovič, Vejřík (C), Červenka, Hužovič, Karšňák, Marek, Poturnay, Michalko, Rehúš, Jenčuš, Majerský, Brna, Sabo

Hodnotenie zápasu: V tomto kole sme si zmerali sily s FK Rača . Prvý polčas bol z našej strany jedna veľká katastrofa. Slabý pohyb , nulová aktivita , pomalá práca s loptou či priestorom vyústila v naše dve chyby v rozohrávke , keď sme súperovi naservírovali góly do prázdnej brány . Našťastie sme na oba dokázali okamžite odpovedať , dôležitý bol hlavne okamžitý gól na 2:2 v 25 minúte 1 polčasu . Mimo týchto našich chýb si súper nedokázal vypracovať za prvý polčas absolútne nič .Po dôraznom polčasovom dohovore vybehol na ihrisko úplne iný tím , na súpera sme od prvej minúty vyleteli zatlačili ho na ich vlastnej polke , z ktorej vychádzal iba sporadicky po zriedkavých odkopoch . Druhý polčas sme súpera jasne prehrali po všetkých stránkach čo sa prejavilo 5 nastrieľanými gólmi a jasným otočením stavu v náš prospech . Za prvý polčas patrí chlapcom varovný prst , že nesmú podceniť žiadneho súpera . Za druhý polčas veľká pochvala za jasné prehranie súpera a otočenie výsledku v náš prospech . Ľubomír Štefančík (tréner U10)

U9:

Lokomotíva Devínska Nová Ves – FK Inter Bratislava (18.5.2017, 16:00)

Výsledok: 0:11

Góly: Valachy, Takáč, Majer, Adámik 2, Bagin, Javorka, Valentovič, Dornai 3

Zostava: Vrábel, Valachy, Takáč, Majer, Adámik, Bagin, Javorka, Valentovič, Labuda, Hesek, Hudec, Dornai, Hukel (C)

Hodnotenie zápasu: Dnes sme odohrali zápas v Devinskej.Náš herný prejav bol unavený. Prikladám to veľkému teplu a tomu,že sme hrali hneď po škole. Veľakrát miesto prihrávky sme chceli riešiť situácie súbojom 1 na 1, čo nám odoberalo energiu ešte viac. Posledných 10 minút sme začali kombinovať, čo sa hneď prejavilo v oveľa viac šanciach na strelenie gólu. Nehovorím o tom , že počet striel na súperovú bránu bolo veľa, no koncovka s 80% končila v brankárovom náruči. Zápas sme výsledkovo zvládli, v sobotu nás čaká ďalší súper . Václav Melichárek (tréner U9)

FK Rača Bratislava – FK Inter Bratislava (21.5.2017, 16:30)

Výsledok: 3:3

Góly: Valachy, Takáč, Adámik

Zostava: Ivan, Valachy, Takáč, Majer, Adámik, Bagin, Hesek, Hort, Kolev (C), Bažík, Turza, Morvay

Hodnotenie zápasu: Odohrali sme zápas s Račou. Silný vietor ovplyvňoval priebeh zápasu. Na rýchly gól domácich sme odpovedali strelou Adamika. Nakopávané lopty a hra na brejkové situácie robili našim hráčom menšie problémy. Domáci v prvom polčase ešte dali gól po rýchlej akcii, no odpovedali sme podobne ako pri prvom góle – strelou Adamika, ktorú brankár len vyrazil pred Takáča, ktorý nemal problém skórovať. Druhý polčas sa niesol v podobnej hre domácich, ktorí len nakopávali lopty. Jednu z troch šancí využili domáci a dostali sa sa zas do jednogólového vedenia. Po celý druhý polčas sme sa trápili so súperovou obranou a nepremenenými šancami. Vyrovnávajúci gól Valachyho prišiel niekoľko minút pred koncom. Úspešný výsledok pre domácich, no pre nás ani nie, nakoľko sme mali oveľa viac z hry. Václav Melichárek (tréner U9)