15.5.2017 – 21.5.2017 (žiaci)

Program majstrovských zápasov

U15:

FK Inter Bratislava – ŠK Slovan Bratislava futbal (17.5.2017, 10:00, ihrisko Drieňová)

Výsledok: 0:3

Zostava:  Mana, Dufek (61´), Števaňák, Čaputa, Šarmír, Hedera, Kardoš (C), Šimončič, Komiňák (31´), Karabín, Lovás (55´)

Náhradníci: Escher (31´), Čief (31´), Červenák (55´)

Hodnotenie zápasu: Ďalší zápas v krátkom slede s favoritom. V prvom polčase chlapci hrali s chuťou. Presúvanie v blokoch bolo v poriadku, len sme dosť ľahko strácali lopty v´útočnej fáze. Tým sme sa oveľa viac nabehali ako súper. Snažili sme sa o kontry a držali hosťujúcu obranu v strehu. Do kabín sme odchádzali za bezgólového stavu. V druhom polčase sa už objavila únava a nedokázali sme sa dosť rýchlo presúvať, čo súper dokázal využiť a skórovať. Nezložili sme zbrane a snažili sa s výsledkom niečo urobiť až do konca zápasu. Súper nakoniec vyhral a treba povedať, že zaslúžene. Peter Tóth (asistent trénera)

U14:

FK Inter Bratislava – ŠK Slovan Bratislava futbal (17.5.2017, 12:00, ihrisko Drieňová)

Výsledok: 0:10

Zostava:  Mateleha S., Tóth (44´), Nemec (57´), Chrupka, Demjanovič (49´), Struhár, Dornai, Čongrády (C), Gomkötö, Biesik (20´), Zeman (36´)

Náhradníci: Richter (49´), Lenický (20´), Štepka (44´), Hostačný (57´), Polák, Jakubec (36´), Mateleha V.

Hodnotenie zápasu:  V prvom polčase sme so súperom ešte dokázali držať krok. Prehrali sme ho síce 0:3, ale Slovan mal aj šťastie, pretože čo kopol na bránu, skončilo v sieti. My sme si tiež vypracovali gólové šance za stavu 0:1, len sme ich nedokázali premeniť. Možno ak by sme vyrovnali na 1:1. tak by sa zápas vyvíjal inak. Ale čo prišlo v druhom polčase, to bol ako zlý sen……Tak odovzdane sa futbal hrať nedá…..Bez pohybu, kontaktu. Tu naozaj nie je čo hodnotiť. Veľké sklamanie!!! A takto ďalej určite pokračovať nebudeme! Musíme ísť do kvality a oživiť káder.  Peter Tóth (asistent trénera)

U13:

ŠK Slovan Bratislava futbal – FK Inter Bratislava (20.5.2017, 10:00, ihrisko Drieňová)

Výsledok: 13:2

Góly: Drábek, Hric

Zostava: Špigút, Bazelides, Polák (C), Vejřík, Šumský, Múčková, Tarana, Krchnák, Kovár, Drábek, Hric, Šteflovič, Dobrovodský, Držík, Aidi, M. Klimek, Kudlicska, Harceg, A. Klimek

Hodnotenie zápasu: Do zápasu sme vstúpili veľmi dobre, plnili sme všetky úlohy, ktoré sme si dali pred zápasom. K bojovnosti a agresivite v osobných súbojoch, čo by malo byt samozrejme, sme pridali aj futbalovú kvalitu a do 25 min. sme boli vyrovnaným súperom 1. tímu v tabuľke. Potom prišli chyby v obrane, ku ktorým nás donútil super svojim vysokým napádaním v našej obrannej zóne. Druhý polčas bol už z našej strany trochu rozháraný, nedokázali sme podržať loptu a chybami v rozohrávke sme súpera pustili do náskoku, ktorý postupne navyšoval. S prvým polčasom som však veľmi spokojný, chlapci napredujú a dokázali, že sa dá s každým súperom hrať.  Peter Majerník (tréner U13)

U12:

ŠK Slovan Bratislava futbal – FK Inter Bratislava (20.5.2017, 11:30, ihrisko Drieňová)

Výsledok: 17:1

Gól: Mikita J.

Zostava: Kopča, Jelinek, Vaňo, Ratica, Petrovaj, Olejár, Krutek, Koller, Bažík, Blahušiak, Moravčík (C), Ondruš, Kovár, M. Mikita, Tondra, Vysocký, Halász, J. Mikita, Danko, Palenčár, Grúber, Lichá