17.4.2017 – 23.4.2017 (žiaci)

Program majstrovských zápasov

U15

FK Inter Bratislava – FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble (22.4.2017 o 10:00, Stupava)

Výsledok: 1:0

Góly: Karabín (6´)

Zostava: Mana, Dufek, Čaputa, Števaňák, Kardoš (C), Hedera (64´), Čongrády, Dornai (44´), Komiňák, Karabín, Lovás

Náhradníci: Šarmír (64´), Escher, Šimončič (44´), Hužovič, Červenák, Čief, Hauskrecht

Hodnotenie zápasu:  V šesťbodovom zápase sme sa od začiatku zamerali na zisk 3 bodov. Boli sme aktívni, snažili sa o aktívny pressing, využiť krídelné priestory. Nezabúdali sme na defenzívnu činnosť, aby sme zbytočne neinkasovali gól. Vzadu sme to potrebovali uhrať na nulu. Podarilo sa nám streliť gól a paradoxne sme sa až moc uspokojili a súper prebral iniciatívu. V strede nám nefungovalo presúvanie do ťažiska hry, boli tam voľné priestory, ktoré sa snažil súper využiť, ale obrana stála na pevných nohách.V druhom polčase sme zlepšili hru v strede poľa a súpera sme držali na dištanc a vytvorili sme si gólové šance, ktoré sme žiaľ nedokázali premeniť. Záver zápasu sme zvládli s prehľadom a pripísali si tak veľmi dôležité tri body. Peter Tóth (asistent trénera)

U14

FK Inter Bratislava – FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble (22.4.2017 o 12:00, Stupava)

Výsledok: 0:1

Zostava:  Mateleha V., Tóth, Nemec (C), V. Mateleha, Chrupka, Demjanovič, Richter (43´), Struhár (64´), Zeman, Gomkötö (43´), Biesik

Náhradníci:  Jakubec (43´), Lenický (43´), Štepka, Hostačný (64´), Šulc,  Polák, Rajzík

Hodnotenie zápasu: Prvý polčas bol veľmi vyrovnaný. Od začiatku nám moc nevychádzalo otváranie hry od stopérov. Úplne zbytočne sme nakopávali lopty a neboli sme dostatočne trpezlivý, nezachytávali sme druhé lopty. Stred poľa bol málo aktívny, všade boli chalani neskoro a nedokázali sme využiť krajné vertikály a tým pádom sa krajní hráči nedostali absolútne do hry. Útočníci boli ďaleko od seba a súper nemal problém so zachytením našich útočných akcií. Po dohovore v kabíne sa prejav mužstva zmenil, boli sme aktívny, súper prakticky nebol na našej polovici, Vytvorili sme si tlak, ale skórovať sa nám žiaľ do konca zápasu už nepodarilo, aj keď šance sme si vytvorili. Peter Tóth (asistent trénera)

U13

FC Baník HN Prievidza & Handlová – FK Inter Bratislava (23.4.2017 o 10:00, Handlová)

Výsledok: 7:5

Góly: Hric (13´, 33´), Krchnák (20´), Aidi (53´), Brix (54´)

Zostava: Špigút, Bazelides, Polák (C), Vejřík, Tarana, Krchnák, Kovár, Drábek, Hric, Šteflovič, Držík,  Aidi, M. Klimek, Kudlicska, Brix, A.Klimek, Vietoris, Gombos, Dóci, Koller

Hodnotenie zápasu: Do zápasu sme nevstúpili najlepšie, nechali sme súpera hrať, boli sme neskoro v osobných súbojoch a súper našu pasivitu potrestal gólom. Až tento gól  nás naštartoval a od tohto momentu sme na ihrisku dominovali v držaní lopty. Postupným útokom sme prekonávali stredovú zónu súpera a postupne sa dostavali do šancí. Zápas bol až do konca veľmi vyrovnaný, chalani na ihrisku nechali všetko, dostali sme góly po dosť lacných chybách, ale futbal je aj o chybách. Ja som chlapcom po zápase za výkon poďakoval a povzbudil ich do ďalšej prace. Peter Majerník (tréner U13)

U12

FC Baník HN Prievidza & Handlová – FK Inter Bratislava (23.4.2017 o 11:30, Handlová)

Výsledok: 2:8

Góly: Jurička (27´, 30´), Pyšný (18´, 40´), Ratica (5´, 10´), Krutek (5´), Halász (25´)

Zostava: Horváth, Jelinek, Vaňo, Ratica, Petrovaj, Olejár, Krutek, Pyšný, Pápay, Bažík, Blahušiak, Moravčík (C), Ondruš, Kovár, M. Mikita, Tondra, Vysocký, Halász, Makky, Lichá, Jurička, Grúber

Hodnotenie zápasu: Dnes sme nastúpili proti chlapcom z FC Baník H/N. Aj keď sa zápas hral na veľmi ťažkom teréne, prvý polčas bol výborný
zásluhou oboch mužstiev,tak ako my, tak aj súper si vytvoril dosť šanci na skórovanie, som rád, že tie naše sme dnes aspoň na 80% premenili a pri súperových nás podržali brankári. Druhý polčas bol už len o bojovnosti, čo sa chlapcom ani nečudujem,  lebo vymýšľať niečo na tak rozbitom ihrisku bolo dosť ťažké. Rudolf Sekot (tréner U12)