2% z dane

Vážení priatelia interistického klubu, obraciame sa na Vás so žiadosťou o venovanie 2% z daní v prospech mládeže nášho klubu. Celkovo máme v našom klube až 15 mládežníckych družstiev – od predškolského veku až po starší dorast vrátane dvoch dievčenských tímov.

FK Inter Bratislava; 2019; AS Trenèín; FCPA Petržalka; DAC Dunajská Streda

Práca s futbalovými nádejami je budúcnosťou pre celý klub. Pokrytie finančnej réžie chodu všetkých tímov je ale nesmierne náročné. Za úspešným ťažením v práci s mládežou je pre nás potrebné každé jedno euro, a preto Vás žiadame o podporu formou 2% z daní. Spoločne môžeme prispieť  na výchovu budúcich skvelých hráčov a legiend Interu, akými boli a sú Jozef BarmošLadislav PetrášRoman KratochvílŠtefan Kollár a ďalší.

Vedenie futbalového klubu preto hľadá dostupné možnosti získania prostriedkov na podporu mládeže. Financie získané touto cestou budú prerozdelené práve medzi mládež Interu Bratislava.

V prípade, že sa rozhodnete podporiť našu mládež, príspevok pošlite prosím na:
FK Inter Bratislava mládež
Adresa: Drieňová 71/11, 82103 Bratislava – Ružinov
Právna forma: Občianske združenie
IBAN číslo účtu: SK0983300000002001843930, Fio banka a.s

Popis krokov pre venovanie 2% z dane
1. Požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane.
2. Vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2 % dane. Uveďte vaše meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane.
3. Najneskôr do 30. apríla 2021 pošlite/doručte formuláre daňovému úradu v mieste vášho bydliska.

Dôležité termíny:
do 31. marca 2021 – Podanie daňových priznaní zo strany daňovníkov (fyzické osoby), ktorí podávajú daňové priznanie + podanie daňových priznaní právnickými osobami – Vyhlásenie je už súčasťou daňového priznania
do 30. apríla 2021 – Zasielanie vyhlásení zo strany daňovníkov, za ktorých daňovú povinnosť vyrovná zamestnávateľ (zamestnanec okrem vyhlásenia zasiela aj Potvrdenie o zaplatení dane)

Tlačivá:
Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2% zaplatenej dane 2020

Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti

Vopred všetkým ĎAKUJEME!