2% z dane

Ahojte Interisti, obraciame sa na Vás so žiadosťou o venovanie 2% z daní v prospech mládeže nášho klubu. Celkovo máme v našom klube až 15 mládežníckych družstiev – od predškolského veku až po starší dorast vrátane žiačok.

FK Inter Bratislava; 2019; AS Trenèín; FCPA Petržalka; DAC Dunajská Streda

Práca s futbalovými nádejami je budúcnosťou pre celý klub. Pokrytie finančnej réžie chodu všetkých tímov je ale nesmierne náročné. Za úspešným ťažením v práci s mládežou je pre nás potrebné každé jedno euro, a preto Vás žiadame o podporu formou 2% z daní. Spoločne môžeme prispieť  na výchovu budúcich skvelých hráčov a legiend Interu, akými boli a sú Jozef BarmošLadislav PetrášRoman KratochvílŠtefan Kollár, Vladimír Weiss ml. a ďalší.

Vedenie futbalového klubu preto hľadá všetky dostupné možnosti získania prostriedkov na podporu mládeže. Financie získané touto cestou budú prerozdelené práve medzi mládež Interu Bratislava.

V prípade, že sa rozhodnete podporiť našu mládež, príspevok pošlite prosím na:
Adresa: Hrachová 63, 82105 Bratislava
Právna forma: Občianske združenie
IBAN číslo účtu: SK5811000000002947458144 / kód banky: 1100 (Tatra banka, a.s.)

Popis krokov pre venovanie 2% z dane
Zamestnanci:
1. Požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane.
2. Vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2 % dane. Uveďte vaše meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane.
3. Najneskôr do 30. apríla 2019 pošlite/doručte formuláre daňovému úradu v mieste vášho bydliska.

Dôležité termíny:
do 31. marca 2020 – Podanie daňových priznaní zo strany daňovníkov (fyzické osoby), ktorí podávajú daňové priznanie + podanie daňových priznaní právnickými osobami – Vyhlásenie je už súčasťou daňového priznania
do 30. apríla 2020 – Zasielanie vyhlásení zo strany daňovníkov, za ktorých daňovú povinnosť vyrovná zamestnávateľ (zamestnanec okrem vyhlásenia zasiela aj Potvrdenie o zaplatení dane)

Tlačivá:
Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2% zaplatenej dane 2019

Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti

Všetky ďalšie tlačivá nájdete na stiahnutie na stránke www.rozhodni.sk

Vopred všetkým ĎAKUJEME!