FK Inter Bratislava – NMŠK 1922 Bratislava (24.5.2017, 16:00, Ekonóm)

Výsledok: 10:1

Góly: Kočan 3, Sivák, Marčik 2, Ragan, Willems, Bottán 2

Zostava: Šimko, Pavuk, Jakubík, Jenčo, Kočan, Sivák (C), Marčik, Harach, Javorský, Repiský, Ragan, Hatina, Hedrik, luhanyaková, Madej, Pék, Willems, Zajac, Štefanovič, Bottán, Stratov, Szöllös

Hodnotenie zápasu: Zápas odohrali všetci chlapci, ktorí boli pripravení, zdraví a trénovali. Do zápasu sme vstúpili veľmi dobre, keď sme mali veľmi veľa streleckých pokusov. To čo sme si povedali, to sme splnili. Súper až na jeden gól, neohrozil brankára Szollosa. Škoda, ďalších nevyužitých šancí. Chlapci podali dobré výkony, bojovali a s chuti si zahrali. Druhý polčas sme nastúpili rovnako, nepustili sme súpera do žiadnej šance okrem jeden štandardky, ktorú Šimko chytil. Herne sme určite dominovali. Na sústredení v zime sme si stanovili 4 ciele, ktoré chceme splniť a za ktorými ideme a som rád, že chlapci bojujú za každého stavu. Verím, že to spoločne dosiahneme ! Dominik Ivanko (tréner U11)

FK Inter Bratislava – FC Petržalka akadémia (28.5.2017, 9:30, Drieňová)

Výsledok: 6:5

Góly: Bottán 3, Dornai, Marčik, Javorský

Zostava:  Szöllös, Jakubík, Jenčo, Harach, Kočan, Javorský, Marčik, Repiský, Sivák (C), luhanyaková, Štefanovič, Bottán, Stratov, Dornai, Belašič

Hodnotenie zápasu: Zápas sa nevyvíjal podľa našich predstáv. V 13.minúte sme prehrávali 0:3 ! Zobudili sme sa až po 20.minúte, keď bojovný Dornai prešiel do pokutového územia kde bol faulovaný a Bottán z penalty naštartoval mužstvo. Druhý gól prišiel tesne pred prestávkou, keď Marčík obišiel brankára a dával do prázdnej brány na 2:3. Cez polčas sme si nakreslili a vysvetlili, čo bude platiť na Petržalku a čo treba zlepšiť a to prinieslo šťavu 2.polčas. Od začiatku sme dobíjali bránu Petržalky a ešte do dnes tam zvonia tie brvná a tyčke ktoré sme trafili. Hneď po prestávke vyrovnal aktívny Dornai na 3:3 a hneď na to Marčík otočil vedenie na našu stranu. Hrali sme oveľa lepšie ako 1.polčas, no škoda 5.minút pred koncom zápasu, sme neudržali vedenie a po chybe brankára sme inkasovali 4:4. O tri minúty už sme znova prehrávali 4:5. Záver zápasu na vyšiel keď Bottán 2x perfektne trafil a strhol vedenie v posledných minútach na našu stranu. Dovolím si povedať, že toto bol najlepší zápas sezóny z našej strany. Chlapcom gratulujem k výhre a otočení ťažkého zápasu, za výkon som určite rád a spokojný…Musím ale pochváliť aj brankárov Szollosa a Belašiča, aj keď Belašič sa zranil, Szollos mal viac roboty a podržal mužstvo v kľúčových momentoch. Dominik Ivanko (tréner U11)

U10:

Lokomotíva Devínska Nová Ves – FK Inter Bratislava (23.5.2017, 16:30)

Výsledok: 0:17

Góly: Vejřík (C), Hužovič 2, Kotúček 3, Hlavatý 2, Rehúš, Salaj 2, Majerský, Nikolaj, Sabo

Zostava: Man, Vejřík (C), Strečok, Hužovič, Kotúček, Marek, Hlavatý, Michalko, Rehúš, Salaj, Majerský, Brna, Nikolaj 3, Sabo

Hodnotenie zápasu: V 21 kole sme si zmerali sily so súperom z FCL DNV . Chlapci vedeli , o čo hrajú . Bolo im jasné že prípadné víťazstvo bude znamenať zabezpečenie 1 . miesta v tabuľke už v predstihu 3 kolá pred koncom súťaže . Preto chlapci namotivovaní od prvej minúty na súpera vyleteli . Od prvej do poslednej minúty bol preto viditeľný obrovský rozdiel vo všetkých HčJ a zručnostiach . Hráči súpera absolútne nestíhali rýchlostne ani technicky , boli veľmi statický a po väčšinu zápasu bránili pred vlastnou bránou , chvíľami takmer v nej . Súper sa v ofenzíve nezmohol ani na jednu strelu , dokonca takmer absolútne nebol po celý zápas na našej polovici ihriska .Dôsledkom tohto obrovského rozdielu bol výsledok dnešného stretnutia .Chlapcom musím poďakovať za príkladne pristúpenie k zápasu ako aj k celej sezóne . Ľubomír Štefančík (tréner U10)

FK Inter Bratislava – NMŠK 1922 Bratislava (24.5.2017, 17:00, Ekonóm)

Výsledok: 13:0

Góly: Červenka, Pernička, Karšňák, Poturnay 4, Kotúček, Hlavatý 2, Hupka, Majerský 2

Zostava: Mateovič, Vejřík (C), Červenka, Nikolaj, Pernička, Karšňák, Poturnay, Michalko, Rehúš, Jenčuš, Kotúček, Hlavatý, Hupka, Majerský

Hodnotenie zápasu: V zápase nieje veľa čo hodnotiť . Od prvej do poslednej minúty zápasu bolo vidieť priepastný rozdiel vo všetkých HčJ čo malo obrovský vplyv na hru . Vytknúť môžeme hádam iba jeden protiútok súpera po odkopnutej lopte , ktorý sme ale dokázali nakoniec napraviť . Inak nieje veľmi čo hodnotiť zápas sa hral celý čas na jednú bránu , súper mal problémy výjsť z vlastnej polovice ihriska. Ľubomír Štefančík (tréner U10)

U9:

FK Inter Bratislava – NMŠK 1922 Bratislava (24.5.2017, 18:00, Ekonóm)

Výsledok: 19:2

Góly: Valachy 2, Adámik 4, Bagin 3, Morvay, Javorka 2, Dornai 3, Hudec, Valentovič, Hesek 2

Zostava: Vrábel (C), Valachy, Adámik, Bagin, Kolev, Morvay, Javorka, Dornai, Hukel, Hudec, Wagner, Valentovič, Hesek

Hodnotenie zápasu: Odohrali sme stretnutie s NMŠK kde sme boli lepším družstvom až na úvod zápasu.Striedali sme dve šestky po 4 minúty. Prvých päť minút sme mali problémy s prechodom do útoku strácali sme veľa lôpt v strede ihriska.No po vstrelenom góle
sme zvýšili obrátky na čo súper počas celého zápasu nevedel reagovať.Boli sme rýchlejší.vyhrávali sme osobné súboje
čo sa prejavilo aj v skóre.Pochvala Kolev,Bagín,Adamik,Valachy. Václav Melichárek (tréner U9)

FK Inter Bratislava – FC Petržalka akadémia (28.5.2017, 11:00, Drieňová)

Výsledok: 8:2

Góly: Adámik, Morvay 2, Hesek, Takáč, Turza, Hajko, Valachy

Zostava: Ivan, Adámik, Bagin, Kolev, Morvay (C), Hesek, Takáč, Turza, Hort, Majer, Hajko, Valachy

Hodnotenie zápasu: Dnes velmi dobrý výkon s našej strany. Všetci sa snažili poctivo bojovať aj keď to niekedy nešlo tak ako by sme si to
predstavovali.Súper bol huževnatý a snažil sa vybojovať každý priestor na ihrisku.My sme sa ale presnými prienikovými
prihrávkami dostávali za súperovu obranu kde akcia končila skoro vždy gólom.Na našej strane čaroval bránkar Viktor Ivan
neuveritelné zákroky čo predviedol. Je vidieť,že brankársky tréning ho veľmi rýchlo posúva dopredu.Len tak ďalej ,veľká
pochvala. Čaká nás posledné kolo a zopár turnajov tak pokračujeme ďalej v tréningovom procese. Václav Melichárek (tréner U9)