3 body z Lozorna

logo-10 vs FK INTER BRATISLAVA

ŠK Lozorno, FO – FK Inter Bratislava

Výsledok: 0:2

Góly: Šulc (16´), Petráš (43´)

Zostava: Vozár, Šalata, Šulc, Tóth (51´), Kochan, Vlček (81´), Baldovský, Hrnko (64´), Petráš (C), Afkir, Palić

Náhradníci: Kratochvíl, P. Špak (81´), F. Špak (51´), Fedor (64´), Anguš, Vaculík, Kollár

Vyjadrenie trénera k zápasu: Som veľmi spokojný s tromi bodmi, pripísali sme si veľmi dôležité víťazstvo. V tejto lige nie je jednoduché hrať so značkou Inter Bratislava na prsiach, lebo všetci proti nám hrajú o stupeň motivačne vyššie. Súper bránil v hlbokom bloku a aj za stavu 0:2 nechcel so zápasom nič urobiť. Len stál v hlbokom bloku a čakal, aby neprehral vyšším rozdielom. Jednoducho, nie je jednoduché dostať sa cez taký početný hlboký blok súpera. Vyčítam chlapcom, že aj keď sa tam dostali, nedali sme gól z hry, a šance nezakončili gólom. Toto nás máta od začiatku jarnej časti, na tréningoch na tom pracujeme, chceme to odstrániť, aby chlapci dostali istotu a aby sme sa aj v tomto posunuli dopredu. Myslím si, že stále sme na tej správnej ceste a snaha chlapcov urobiť lepší výsledok tam je, len musia prísť lepšie rozhodnutia a vyhodnotenia situácií. Nezobrať to aj pri stave 0:2 na ľahkú váhu a to sme tam trocha podcenili. V konečnom dôsledku som spokojný, lebo vyhrať 0:2 vonku, mať toľko šancí a vysoké percentuálne držanie lopty je obdivuhodné. Nedá sa hrať 90 minút do plných a vyhrávať rozdielom triedy.