Štarší dorastenci zdolali áčko Domina

Počas uplynulého týždňa sa naše mládežnícke kategórie predstavili v prípravných zápasoch. Zaujímavý výsledok dosiahla kategória U 19, ktorej sa podarilo zdolať áčko štvrtoligového Domina.

u19
FK Inter Bratislava U14 – CFM Jozefa Adamca U15 1:4(1:1)

Gól: Aidi
Zostava: Špigút – Krchnák, Halcin, Polák, Husár – Harceg, Držík, Tarana – Kovár, Hric, Popelák (Klimek M., Aidi)
Hodnotenie trénera Vilčinského:
“Prvý polčas sme neboli psychicky ani fyzicky na ihrisku. Súper ťažil z našej nekoncentrovanosti, bojazlivosti, neochote a hlavne obrovských individuálnych chýb a zaslúžene strelil 3 góly. Po polčase sa naša hra patrične zlepšila, avšak gólove šance sme trestuhodne zahodili a pred koncom inkasovali ďalší zbytočný gól.”

FK INTER BRATISLAVA U17 – Karlova Ves U17

Góly: Vlček 3, Braniš, Zbudila, Krošlák, Komiňák
Zostava: Gálik – Braniš, Kliment, Števaňák, Sládeček, Krajčír, Polakovič, Majtán, Earl, Hedera, Vlček (striedali: Mana – Zbudila, Krošlák, Čief, Jamrich, Komiňák, Trutz)
Hodnotenie trénera Pančíka:
“Odohrali sme prípravný zápas proti Karlovej Vsi. Proti mužstvu, s ktorým sa stretávame aj v súťaži sme boli počas celého zápasu lepším tímom a dosiahli sme vysoké víťazstvo 7:2.”

FK INTER BRATISLAVA U19 – Domino “A” 5:4 (3:2)

Góly: Kliman 2, Zeleník, Baláž, Victor
Zostava: Hajtmánek (46. Škoda) – Kobal (46. Mánik), Duduc (46. Kliment), Špak (61. Duduc), Wiesner (71. Mrva), Kormaník (46. Chudík), Zeleník, Baláž (71. Kobal), Penta (71. Lorincz), Kliman, Lorincz (46. Victor)
Hodnotenie trénera Koňušíka:
“V tomto prípravnom zápase sme dali priestor aj dvom hráčom (Špak, Penta) z nášho “A” tímu, ktorí nie sú dostatočne vyťažení v áčku a keďže sme hrali s mužmi Domina, vedeli sme im tento priestor vytvoriť. Je potešiteľné, že sme v zápase proti štvrtoligovým mužom dokázali dominovať, vytvorili sme si aj viacero šanci po krásnych kombináciach. Mám zato, že sme v zápase mali jasne navrh. Mrzí ma len vysoký počet inkasovaných gólov, i keď je pravda, že obrana hrala v tomto zložení prvýkrát.”