8.5.2017 – 14.5.2017 (prípravky)

Program majstrovských zápasov

U11:

Lokomotíva Volkswagen Devínska Nová Ves – FK Inter Bratislava (11.5.2017 o 15:30 hod.)

Výsledok: 1:9

Góly: Bottán 3, Ragan 2, Sivák 2, Stratov, Štefanovič

Zostava:  Belašič, Madej, Jenčo, luhanyaková, Stratov, Sivák (C), Štefanovič, Harach, Pék, Bottán, Ragan

Hodnotenie zápasu: Znovu sme sa herne trápili. Aj v tomto zápase to bolo viac o bojovnosti ako o hernej prevahe. Snažili sme sa hrať to, čo sa učíme, no buď sme stroskotali na zlom prebratí lopty, alebo nepresnej prihrávke. Brankár Belašič výborne podržal 3x mužstvo v kľúčových momentoch. Musíme zlepšiť herný prejav, lebo do budúcna nemusíme byť úspešní. Určite vieme zahrať aj lepšie. Dominik Ivanko (tréner U11)

FK Inter Bratislava – OFK Dunajská Lužná (14.5.2017 o 9:30 hod., Drieňová)

Výsledok: 6:0

Góly: Pavuk 4, Sivák, Jakubík

Zostava: Šimko, Madej, luhanyaková, Stratov, Sivák (C), Pavuk, Jakubík, Repiský, Bottán, Zajac

Hodnotenie zápasu: Úvod zápasu sme mali naozaj vynikajúci. Niektorí súperovi hráči sa ešte nedotkli lopty a v 3.minúte bolo 3:0. Potom sme na šance trochu poľavili, ale hra bola naozaj dobrá. To čo som vytýkal v minulých zápasoch, dnes nemôžem. Hrali sme kombinačne s dobrým držaním lopty. Brankár Šimko mal 4 kontakty s loptou aj to iba pri rozohrávke, pretože zasahovať nemusel. No od 3.minúty až do druhej polovice zápasu sme si vypracovali minimálne 10 čistých gólových šancí (+ 4 tyčky), no nepremenili sme ich aj vďaka výbornému brankárovi hostí, ktorý pochytal asi nemožné. Naozaj veľmi dobrý výkon z jeho strany. Nakoniec sa nám konečne podarilo skórovať tri minúty pred koncom zápasu a pridali sme ešte ďalšie 2 góly. Chlapcom nemám čo vyčítať, snažili sa, kombinovali, bojovali až na nepremenené šance, no ako hovorím brankár hostí bol naozaj dnes oporou svojho mužstva a hlavne vďaka jemu hostia neprehrali viac ako 6:0. Dominik Ivanko (tréner U11)

U10:

FK Inter Bratislava – OFK Dunajská Lužná (14.5.2017 o 9:30 hod., Drieňová)

Výsledok: 9:3

Góly: Hupka 3, Pernička 2, Karšňák, Hlavatý, Poturnay 2

Zostava: Man, Vejřík (C), Strečok, Hužovič, Hupka, Pernička, Nikolaj, Michalko, Salaj, Jenčuš, Karšňák, Hlavatý, Marek, Poturnay

Hodnotenie zápasu: Na dnešný zápas k nám zavítal na naše prekvapenie súper , ktorý neprišiel iba postávať okolo vlastnej brány a odkopávať lopty . Súper sa snažil hrať futbal , čo v konečnom dôsledku pomohlo nám . Hlavne v ofenzíve , v ktorej sme mali omnoho viac priestoru ako proti súperom , ktorý stoja naskladaní okolo svojej brány . Taktiež sa to prejavilo hlavne na výsledku a počte strelených gólov. Výborne nám vyšiel úvod zápasu , ktorý v podstate rozhodol . Na súpera sme vyleteli a za 8 minút sme im dali 4 góly . Na konci polčasu sme zvoľnili a dostali kontaktný gól , ktorý súpera do druhého polčasu naštartoval . Súper na nás v druhom polčase vybehol no my sme dali po protiútoku gól na 5:1 a zápas prakticky definitívne rozhodli . Súper síce ešte dvakrát skóroval no na každý jeho gól sme do minúty odpovedali . Na konci zápasu sme ešte pridali ďalšie góly , keď už súper kondične odpadol . Chlapcov musím veľmi pochváliť za výkon . Po celý čas sme mali hru pevne pod kontrolou čomu zodpovedá aj výsledok . Na druhej strane by to chcelo občas väčší dôraz v defenzíve na čom musíme ešte popracovať . S výkonom sme ale spokojní.

U9:

FK Inter Bratislava – OFK Dunajská Lužná (14.5.2017 o 11:00 hod., Drieňová)

Výsledok: 11:0

Góly:  Valachy 3, Hesek, Takáč 3, Majer, Adámik 2, Hajko

Zostava: Ivan, Valachy, Hesek, Turza, Takáč, Majer, Adámik, Morvay, Hajko, Hort (C), Kolev, Bažík

Hodnotenie zápasu: Dnes sme odohrali s našej strany dobrý zápas. Snažili sme sa hrať kombinačne v súbojoch 1 na 1 sme boli dominantný.Chlapci sa stále pokúšali o zručnosti s tréningového procesu.
Postupne sa to začína ukazovať v zápasoch viac a viac .Chlapci si začínajú veriť ,že to čo trénujú
dokážu požiť v plnom tlaku .Dnes nám fungovala na 100% defenzíva súper vystrelil
iba dva krát na našu bránu. Extra pochvala pre hráčov zo zadných rád.
Valachy, Kolev, Adamik, Hort, Turza. Václav Melichárek (tréner U9)