AS Trenčín – FK Inter Bratislava 7:0

Hráči nášho áčka dnes odohrali prípravný zápas na štadióne AS Trenčín. Po streďajšej prehre v derby proti Petržalke mali hráči šancu na herný a aj výsledkový reparát.

dsc_0044-2

V úvode zápasu sa hral obojstranne vyrovnaný futbal a v aktivite sa striedali obe mužstvá. Prvú veľkú šancu mal po centri z pravej strany Antonio Mance ale našu bránku minul. V 21. minúte sa však už Trenčín ujal vedenia, keď sa presadil z hranice pokutového územia Zubairu – 1:0. Tesne pred uplynutím prvej polhodiny hry sme pohrozili aj my, keď pálil Andrej Labuda, no proti Šemrincovi nepochodil. Obrovskú šancu na vyrovnanie mal tesne pred koncom prvého polčasu Patrik Fedor, ktorý však z hranice šestnástky po centri Labudu minul.

Druhý polčas začal hneď gólom v našej sieti. Sleegers dostal dobrú loptu na ľavé krídlo, kde sa peknou zasekávačkou uvoľnil na stred a nekompromisne zvýšil na 2:0. Gólovo plodný druhý polčas pokračoval, keď v 56. minúte Gong prešiel cez Labudu a krásnou strelou zvýšil už na 3:0 pre AS. Už o 4 minúty na to sa skóre menilo opäť. Tentokrát sa presadil Antonio Mance. Na ďalší zásah sme čakali do 68. minúty, keď sa druhýkrát v zápase presadil Sleegers a zvýšil na vtedy priebežných 5:0. Konečnú podobu výsledku na 7:0 dal v 88. a 92. minúte Čatakovič

AS Trenčín – FK Inter Bratislava 7:0 (1:0)

Góly: 21. Zubairu, 51. a 68. Sleegers, 56. Gong, 60. Mance, 88. a 92. Čatakovič
AS Trenčín: Šemrinec – Skovajsa, Kleščík (C), Lawrence, Šulek (38. Čögley) – El Mahdioui, Zubairu, Ubbink (46. Kadák) – Gong (82. Kvocera), Mance (65. Čatakovič), Azango (30. Sleegers)
FK Inter: Gáborčík – Amir (23. Labuda), Petráš (C), Šalata (73. Štrba), Tóth – Kochan, Baldovský, Osmani (46. Bezák) – Klooster (78. Kanu), Šulc, Fedor (59. Prekop)

Autor: Matej Kraus Foto: Vanessa Hassová