Deň s Interom na výbornú

Zábava, radosť, smiech… Presne v takomto duchu sa niesol 6. ročník podujatia Deň s Interom.

Počas soboty ste mali možnosť vyskúšať si jazdenie na trenažéri formuly, zahrať si stolný futbal a taktiež bol k dispozícii nafukovací hrad. Vaše ratolesti si mohli nechať na tvár nakresliť znak FK Inter Bratislava ako aj nášho maskota Ivka. Počas celého dňa deti súťažili na rôznych stanovištiach, kde boli disciplíny ako skákanie vo vreci, presnosť streľby a beh cez prekážky. Hlasovaním ste nám pomohli vybrať nový dizajn členskej karty Interu. Veľkému úspechu sa netešila len autogramiáda ale aj predstavenie novej kolekcie propagačných materiálov (tričká, kľúčenky, vlajky, odznaky…) na sezónu 2016/2017.

Futbalový zápas FK Inter Bratislava vs. TJ Inter Bátorová skončil víťazstvom domáceho klubu. Ocenení boli však všetci a sme radi, že stretnutie bolo fair play, chlapci nadviazali nové priateľstvá a navzájom sa naučili novým veciam.

Teší nás, že sme sa tento rok zišli na Drieňovej v takom hojnom počte. Ďakujeme v prvom rade celému organizačnému tímu za realizáciu akcie. Ďalej chceme poďakovať všetkým zúčastneným. Dúfame, že ste boli s akciou spokojní a že sa tu takto zídeme aj o rok.

S pozdravom tím FK Inter Bratislava a agentúra Intermedia Plus