Do prípravy so staronovými tvárami aj mladíkmi z dorastu

Po viac ako mesačnej prestávke sa dnes hráči nášho áčka stretli na štadióne v Stupave. Počas pauzy sa v kádri udiali viaceré zmeny. Po polroku nás opustil stredopoliar Viktor Tóth, no na druhej strane do tímu prichádzajú staronové tváre. 

 dsc_0294-2

Na dnešnom tréningu tréneri privítali všetkých hráčov, ktorí boli súčasťou nášho kádra aj počas jesene. Jediný kto tím opustil je Viktor Tóth, ktorý k nám pred sezónou prišiel z Banskej Bystrice. Na tréningu sa dnes objavili aj staronové tváre, s ktorými budú môcť počítať pre jarnú časť. Do tímu sa vrátili Martin Vlček (po zranení), Tomáš Šalata a z hosťovania v FK Senica sa vracia Pentecost Ikedinachi Obiechina. Do dnešnej prípravy sa tiež zapojili Dolán, Chudík, Kratochvíl a Svetlošák, ktorých tréneri vytiahli z nášho dorastu. Na ďalšom vhodnom doplnení kádra stále pracujeme a o všetkých zmenách a pohyboch v kádri vás budeme priebežne informovať. 

Zverenci trénerov Barmoša, Slezáka a Bachledu odohrajú prvý prípravný zápas už budúcu stredu, keď sa predstavia na štadióne Dunajskej Stredy (17.1. o 12:00) a hneď o tri dni neskôr príde do Stupavy Púchov (20.1. o 11:00). Ďalej sa počas prípravy predstavia na trávniku maďarského Mošónu (27.1. o 11:00) a v bratislavskom derby vyzvú Petržalku (6.2. o 18:00). Celkovo počas prípravného obdobia odohráme 9 prípravných stretnutí a z toho hneď 6 na domácom trávniku, kde okrem Púchova privítame ešte rakúsky St. Margarethen (2.2. o 19:00), Trenčín (2.2. čas sa ešte upresní), Rovinku (14.2. o 18:30), tím Dorogi z 2. maďarskej ligy (17.2. o 11:00) a Brno Líšen (24.2. o 11:00).  

Autor: Matej Kraus Foto: Vanessa Hassová