Doma zostávame neporazení

Interisti sa dnes po dvojtýždňovej pauze predstavili pred domácimi tribúnami. Ich súperom boli hráči Trebišova, ktorí v minulom kole dokázali doma zdolať Poprad. “Žltočierni”, ktorí v tejto sezóne doma výsledkovo žiaria si chceli pripísať ďalšie 3 body do tabuľky 2. ligy a odtrhnúť sa z nelichotivej 10. priečky.

dsc_0638

Prvý polčas začali Interisti s veľkou túžbou skórovať. Hneď v 6. minúte mohol otvoriť skóre Prekop, no loptu pred prázdnou bránkou netrafil. Vzápätí mohol po rohovom kope vsietiť Štrba ale prestrelil. “Žltočiernych” vykúpil zo streleckého trápenia až vlastný gól Kolbasa, ktorý tečoval hlavičku Petráša – 1:0. Do polčasu mal Inter ešte viacero dobrých šancí, no žiadna z nich gólom neskončila a do kabín sa išlo za stavu 1:0.

Druhý polčas sa hostia osmelili smerom dopredu a Interu začali robiť zjavné problémy. Najväčšiu šancu druhého polčasu mal po Manceho prihrávke Špak, no jeho strelu z vnútra šesnástky zblokovala obrana súpera. Interu to však vadiť nemuselo, keďže si pripísal do tabuľky ďalšie domáce 3 body, vďaka ktorým sa posunul na 8. miesto tabuľky 2. ligy.

FK INTER BRATISLAVA – SLAVOJ TREBIŠOV 1:0 (1:0)

Góly: 25´Kolbas (vlastný)
ŽK: 41´ Baldovský, 80´ Špak
FK Inter Bratislava: Kollár – Tóth, Štrba, Petráš (C), Labuda – Kochan, Baldovský, Špak – Prekop, Šulc, Fedor
SLAVOJ Trebišov: Giertl – Kražel, Šuľák, Mujkovič, P. Kolesár, Kolbas (C), Da Silva, M. Kolesár, Bellás, Ruskovský, Vajs
Rozhodovali: Ježík – Vítko, Halíček