Domov opäť bez bodu

Dnes sme sa predstavili na štadióne v Spišskej Novej Vsi, kde domáci hrali prvýkrát v tejto sezóne. Domáci diváci aj hráči boli na zápas proti nám poriadne namotivovaní, no naši hráči im nechceli nechať body zadarmo.
dsc_0524
Úvod zápasu nás nezastihol zrovna v najlepšom rozpoležení, keď sme hneď z prvej akcie súpera inkasovali. V ďalší priebehu prvého polčasu sa v aktivite striedali obe mužstvá. Domáci hrozili hlavne po krídelných akciách, ziatiaľ čo my sme mali k dispozícii zopár zaujímavých štandardných situácií. Najbližšie ku gólu bol z našich Patrik Kochan, ktorý po pekne zahranom priamom kope nastrelil brvno bránky Spišiakov. V prvom polčase už žiadny gól nepadol a tak šli do kabín štastnejší domáci, ktorí vyhrávali 1-0.
Druhé dejstvo začalo tlakom Interu, ktorý zavrel súpera a snažil sa nájsť cestu k vyrovnávajúcemu gólu. Gól však mohol prísť na druhej strane, keď musel “žltočiernych” zachraňovať Štefan Kollár. V 62. minúte sa do obrovskej šance dostal striedajúci Klooster, ktorý ale trafil len žrď bránky domácich. O desať minút neskôr sa mohol po peknej akcii do streleckej listiny zapísať Bezák, no bránku Spišskej minul. Ďalšie šance na gól mali Fedor aj Baldovský ale lopta v sieti sa opäť neskončila a Inter sa tak opäť vracia domov bez bodu. 

FK Noves Spišská Nová Ves – FK Inter Bratislava 1:0 (1:0)

Gól: 3´ Zekucia
ŽK: 52´Baldovský – 78´Zekucia
Zostavy:
FK Spišská Nová Ves – Huszárik – Kunzo, Baranyi, Sedláček, Zekucia, Adekuoroye, Vantroba, Kováč, Gutierre, Kubík, Kubus
FK Inter Bratislava – Kollár – Tóth (56´Klooster), Štrba, Petráš (C), Labuda – Baldovský, Kochan, Elvis – Prekop (67´Bezák), Mance (56´Fedor), Šulc
Počet divákov: 1108

Autor: Matej Kraus