Dorastenci si zmerali sily s Petržalkou

Počas uplynulého víkendu sa dorastenci predstavili na trávniku silnej Petržalky. Béčko staršieho dorastu hralo doma proti FK Rača.

20170911_202211

Starší dorast (U 19) sa v sobotu predstavil na trávniku Petržalky. Naši chlapci vôbec nezačali dobre, keď už v 1. minúte inkasovali gól z kopačky Sádovského. O 20 minút neskôr však odpovedal vyrovnávajúcim gólom Stanislav Svetlošák. Jeho gól uzavrel stav zápasu na konečných 1:1.

FC Petržalka AKADÉMIA – FK INTER BRATISLAVA U 19 1:1 (1:1)

Góly: 1. Sádovský – 21. Svetlošák
Zostava Inter: Škoda– Kliment, Dolán, Kliman, Kratochvíl (C), Baláž, Lörincz, Kobal, Chudík, Svetlošák, Vaktor
Hodnotenie trénera Koňušíka:
“Celý zápas sa odohral vo vysokom tempe, obe družstvá pracovali vo vysokom nasadení s túžbou vyhrať. Hneď v úvodných sekundách sme ponúkli súperovi možnosť na otvorenie skóre, čo súper využil. Po pár minútach sme sa otriasli a v zápase jasne dominovali, mali sme viac loptu na kopačkách. Prevažná časť zápasu sa hrala na súperovej polovici. Avšak my potrebujeme byť ešte dominantnejší a ešte trpezlivejší. Čo sa týka gólových šancí, tak v tomto parametre sme tiež mali výrazne navrch, súper sa dostal len do dvoch aj to našou vinou. Mrzí ma, že sme nezvládli vyhrať, pretože sme si to jasne zaslúžili. Preto musíme makať ďalej, aby sme našu dominanciu pretavovali do víťazstiev.”

Mladší dorast (U 17) si rovnako, ako ich starší kolegovia zmeral sily s FC Petržalka. Ani mladší dorastenci nezachytili úvod zápasu a už v 15. minúte prehrávali 0:2. Tréneri sa rozhodli cez polčas spraviť až trojstriedanie, ktoré však viedlo len k zníženiu na konečných 1:2 zásluhou Repčáka.

FC PETRŽaLKA AKADÉMIA – FK INTER BRATISLAVA U 17 2:1 (1:1)

Góly: 8. Bukovinský, 15. Žilinský – 74. Repčák
Zostava Inter: Gálik – Hrebeň, Sládeček, Braniš, Krajčír, Earl, Černák, Polakovič, Repčák (C), Majtán, Kučerka

Béčko staršieho dorastu (U 19 “B”) sa predstavilo doma proti FK Rača. Prvý gól zápasu strelili hostia, ktorí sa ujali vedenia v 33. minúte zásluhou Frajberga. Cez polčas spravili naši tréneri až 4 zmeny a práve vďaka striedajúcemu Trnkovi sme dokázali vyrovnať na konečných 1:1.

FK INTER BRATISLAVA U 19 b – fk rača 1:1 (0:1)

Góly: 33. Frajberg – 81. Trnka
Zostava Inter: Ščurko – Šarmír, Čief, Valjent, Schwarz (C), Wiesner, Kliment, Olatunji, Jamrich, Gregor, Živický