Dorastenci vonku proti Topolčanom s jasnými výhrami

Dorastenci si po minulotýždňových výhrach nad Gabčíkovom zastrielali aj tento víkend a to do siete Topoľčian. Za U 17-ku dal 5 gólov Kristián Černák a za U 19-tku sa presadil 4-krát Victor Olatunji.  

u17

MFK Topvar Topoľčany U 19 – FK Inter Bratislava U 19 0:5 (0:0)

Góly: Olatunji 4, Lörincz
Zostava: Hajtmánek – Kliment, Dolán (C), Baláž, Svetlošák, Lörincz, Olatunji, Mrva, Vaktor, Kobal, Wiesner
Hodnotenie trénera Koňušíka:
“Na hrboľatom teréne sme si uz prvy polcas vypracovali niekoľko gólových príležitosti, žiaľ bez gólového efektu. Do druhého polčasu sme nastúpili s túžbou dať gól. Trpezlivou hrou sa nam podarilo prelomiť súperov odpor a zaslúžene sme zvíťazili. Okrem gólov si velmi vážim, ze chlapci chceli za každú cenu odohrať druhý zapas v rade na nulu a navyše sa im to aj podarilo.”


MFK TOPVAR TOPOĽČANY U 17 – FK INTER BRATISLAVA U 17 0:12 (0:6)

Góly: Černák 5, Repčák 2, Hedera, Krošlák, Polakovič, Majtán, vlastný gól
Zostava: Gálik – Sládeček, Hedera, Černák, Repčák (C), Majtán (41. Krošlák), Kormaník, Kliment (41. Polakovič), Krajčír, Kučerka, Braniš
Hodnotenie trénera Pančíka:
“V rozmedzí dvoch týždňov sme odohrali 4 zápasy s bilanciou tri výhry a jedna prehra. Bohužiaľ nám nevyšiel prvý zápas v sezóne v Dubnici, kde sme po nie veľmi vydarenom výkone prehrali jasne 3:0. Nasledovali dva domáce zápasy proti Skalici a Gabčíkovu, ktoré boli z našej strany ako cez kopirák. V oboch zápasoch sme boli herne jasne lepší, viedli sme 2:0 a v oboch zápasoch sme súperom po našich chybách dovolili vyrovnať na 2:2, aby sme na záver strhli víťazstvá na našu stranu a to v pomeroch 4:2 so Skalicou a 3:2 s Gabčíkovom. V oboch zápasoch sa výrazne strelecky presadil Kristián Černák. Skalici strelil 2 góly a Gabčíkovu všetky tri. Streleckú formu si preniesol aj do posledného zápasu tohto zápasového bloku proti Topoľčanom. V jednoznačnom zápase v Topoľčanoch, ktorý sme vyhrali 12:0 Kristián strelil 5 gólov.”