Dorastenci zdolali Krakovany rozdielom triedy

Dorastenecké kategórie odohrali cez víkend tretí majstrovský zápas. Obidva kádre si po výhre nad Krakovanmi pripísali do tabuľky tri body. Zverenci Dominika Ivanka zdolali súpera 4:0, kedy sa gólovo presadili Jakub Kliment, Stanislav Turčánik, Andrej Majtán a Jakub Ján Kazimír. Zverenci Viktora Portha porazili Krakovany 4:1. Dva presné zásahy zaznamenal Marcel Klimek, po jednom góle si pripísali Henrich Gabriel Tóth a Patrik Ďurica.

u17

U19: FK Krakovany : FK Inter Bratislava 0:4 (0:1)

FK Inter Bratislava: Mana, Turčánik, Kliment (C), Kardoš, Zbudila, Pančík, Karabín (76. Kolník), Majtán (79.Nemec), Fandel (79.Čumakov), Plavník (72.Duffek) Hedera (46. Kazimír)
Góly: 13.Turčánik, 70. Majtán, 77.Kliment, 87. Kazimír

Vyjadrenie trénera Dominika Ivanka: Vstup do zápasu bol výborný.  Od začiatku stretnutia sme držali loptu na svojich kopačkách. V prvom polčase sme napriek viacerým jasným šancám strelili iba jeden gól, čo bola škoda. Chýbala nám väčšia trpezlivosť pri zakončení. V druhom polčase sme naďalej kontrolovali hru. Vypracovali sme si ďalšie gólové príležitosti. Chalanov musím pochváliť za nasadenie v hre. Išli na maximum až do poslednej minúty a predviedli pekné kombinácie s dobrou hrou.

U17: FK Krakovany : FK Inter Bratislava 1:4 (0:1)

FK Inter Bratislava: Špigút, Šumský, Studený (77.Lipka), Bazelides, Klimek (69.Feder), Ratica, Volf (77.Mikita), Tóth, Ďurica (C), Plavnik (69.Gajdoš), Csémy (48.Aidi)
Góly: 1. Tóth, 45. Ďurica, 57. a 69. Klimek
ŽK: 46. Ďurica, 49. Ratica, 53. Studený, 76. Aidi

Vyjadrenie trénera Viktora Portha: V prvom polčase sme síce mali väčšinu času loptu na vlastných kopačkách, ale okrem rýchleho gólu a jednej čistej gólovej šance sme neboli nebezpeční. Druhý polčas už bol taký, aký mal byť a pritom jediné, čo sa zmenilo z našej strany bola zvýšená agresivita. Tento fakt úplne ovplyvnil našu hru. Zostali sme dominantní a vypracovali si veľké množstvo šancí.  V konečnom dôsledku nás teší víťazstvo a predvedená hra v druhom polčase.

V sobotu sa  dorastenecké kategórie predstavia na trávniku súpera MŠK Púchov.

Prejsť do archívu článkov.