Dorastenci zdolali silný Györ

Dorastenci sa postarali o parádny výsledok. keď zdolali maďarských rovesníkov z Györu. S rovnakým súperom si zmerali sily aj starší žiaci, no podľahli mu vysoko 0:6.

u14
FK Inter Bratislava u14 – Gyor u14 0:6 (0:3)

Zostava: Klimek – Halcin, Dobrovodsky, Polak, Sumsky – Drzik, Durica, Drabek – Kudlicska, Hric, Jamrich (Klimek M., Harceg, Tarana, Kovar, Krchnak)
Hodnotenie trénera Vilčinského: “Absolútne nám nevyšiel úvod zápasu, kedy sme svojou pasivitou a ľahkými chybami púšťali súpera do šancí. Pri zakladaní útoku sme nemali adekvátny pohyb a tak sme boli stále pod tlakom. Chýbala nám agresivita v osobných súbojoch, kvalita a rýchlosť herných činností. Postupne sme hru trošku vyrovnali a ukázali, že pokial chceme, môžme potrápiť aj kvalitatívne silnejšieho súpera.”

Györ U19 – FK Inter Bratislava U19 1:3 (1:2)

Góly: Baláž 2, Victor
Zostava: Škoda (46. Ščurko) – Kliment (46. Wiesner), Duduc (65. Manik), Kratochvíl, Dolan – Kormaník, Baláž, Lorincz – Kobal (25. Svetlošák), Kliman, Pollák (46. Victor)
Hodnotenie trénera Koňušíka: “V poradí tretí prvoligový super, tentokrát z Maďarska, nás preveril tretim rôznym štýlom hry. Je výborné, že si zvykáme hrať proti rôznym herným prejavom súpera. Domáci zhusťovali stredovú zónu, preto sa hral viac-menej medzi šestnástkový futbal. S loptou sme neboli dostatočne trpezliví, preto sme neboli tak často na lopte ako sme zvyknutí. Veľa lôpt sme získali po našom dobrom pressingu, napokon všetky tri góly sme dali po týchto situáciách. Súper dal gól po rohovom kope tesne pred prestávkou z ojedinelej šance. Veľmi cenné je, že sme dokázali aplikovať natrénované veci a súpera sme prakticky do žiadneho rýchleho protiútoku nepustili. Treba skĺbiť velmi dobrý herný prejav z predchádzajúcich zápasov s kvalitnou obrannou činnosťou celého druzstva z tohto zapasu, aby sme mohli vyhrávať pravidelne.”