Dorastenecké kategórie privítali v druhom ligovom kole Púchov

Dorastenecké kategórie v druhom kole II. ligy ZsFZ privítali Púchov. Zverenci trénera Romana Koňušíka ukončili výborne rozbehnutý zápas nakoniec remízou 3:3.  Gólovo sa dvakrát presadil Zeleník a jeden presný zásah zaznamenal Kliman. Zverenci trénera Michala Pančíka sa na domácom trávniku tešili z výhry 4:1.  Autormi gólov boli Zbudila, Kolník, Majtán a Kocák.

FK Inter Bratislava U19 : MŠK Púchov U19 3:3 (2:1)

Zostava FK Inter: Škoda – Mánik, Lörincz, Kučerka, Wiesner, Kormaník, Kobal (86. Polakovič), Vaktor (84. Baláž), Zeleník (C), Kliman, Earl (74. Repčák)
Góly: 31. Kliman, 39. a 57. Zeleník,
ŽK: 73. Lörincz

Roman Koňušík, tréner: „S kvalitným súperom sme odohrali veľmi dobrý zápas, žiaľ pre nás veľmi nešťastný. Do stavu 3:1 v náš prospech sme boli lepším družstvom, mali sme viac z hry a vytvárali si šance. Miesto toho, aby sme zápas pokojne dohrali, začali sme hrať výrazne kolmo. Napriek tomu, zápas rozhodla naša nižšia efektivita a opäť hrubé chyby v obrannej činnosti. Z piatich inkasovaných gólov v tejto sezóne sme všetky inkasovali po našich hrubých chybách. Potrebujeme zvýšiť koncentráciu v obrannej činnosti.“

FK Inter Bratislava U17 : MŠK Púchov U17 4:1 (3:0)

Zostava FK Inter: Džavoronok – Števaňák, Pančík (41′ Komiňák), Kliment (C), Zbudila (54′ Čief), Havlas (41′ Vaňo), Šarmír, Kolník (54′ Michalovič), Hedera,  Majtán (41′ Kocák), Jamrich (41′ Vlček),
Góly: 1. Zbudila, 20. Kolník, 22. Majtán, 79. Kocák

Michal Pančík, tréner: „Výkon mužstva, až na pár momentov, bol veľmi dobrý a koncentrovaný. Zvíťaziť sme mohli aj výrazne vyšším rozdielom, ale nevyužili sme, hlavne v druhom polčase, veľké množstvo príležitostí.“