Dorasty odštartovali jarnú časť sezóny úspešne

Dorasteneckým kategóriám sa vstup do jarnej časti aktuálneho ročníka II. dorasteneckej ligy vydaril.  Zverenci trénera Dominika Ivanka nedali súperovi SDM Domino žiadnu šancu. Už po prvom polčase viedli nad súperom 5:0. V druhom dejstve si pripísali ešte jeden gól a súpera porazili 6:2. Mladší dorast pod vedením Viktora Portha nezaostával za svojimi kolegami. Klub SDM Domino vstúpil do zápasu vlastným gólom. Následne  Interisti uštedrili súperovi ďalších päť gólov. Dvomi presnými zásahmi sa presadil Harceg, po bode si pripísali postupne Rexa, Aidi a Plavnik. Brankár Špigút si udržal čisté konto.

u17

U 19 FK Inter Bratislava : SDM Domino 6:2 (5:0)

Zostava U19 FK Inter Bratislava : Mana, Števaňák, Kolník, Hedera (68. Fandel), Kliment (74.Kunštek) , Majtán (46.Polakovič), Sládeček, Udvorka (46.Havlas), Duffek (66.Danyukov), Kardoš (C), Karabín
Góly: 5. Majtán, 11. Udvorka, 16. Kardoš (pk), 22. a 62. Hedera, 32. Duffek

Zostava U19 SDM Domino: Neumann, Bínovský (35.Pavlík), Rak (C), Fratrič, Olejka (68. Krechňák), Buocik, Binh, Juck (83. Vargic), Pružinec, Juran, Bučič (68. Šutjak)
Góly: 71. Juran, 65. Števaňák (vlastný)
ŽK: 59. Juran

Dominik Ivanko, tréner FK Inter Bratislava: Chalani predviedli skvelý vstup do zápasu. Už po pol hodine bol stav 5:0. Prvý polčas bol výborný po hernej aj výsledkovej stránke. V druhej časti zápasu sme miestami strácali tempo, kedy sme inkasovali dva zbytočné góly. Musím však chlapcov pochváliť za bojovnosť a nasadenie počas zápasu. Z mojej strany veľká spokojnosť.

U17 FK Inter Bratislava : SDM Domino 6:0 (2:0)

Zostava U17 FK Inter Bratislava: Špigút, Čumakov (74. Šumský), Volf (52.Studený), Wiesner (C), Vašš (52.Demjanovič), Rexa, Popelák (41. Aidi), Harceg, Tarana (41. Michalovič), Ďurica, Plavnik
Góly: 21. Sirkovský (vlastný), 40. a 64. Harceg, 65. Rexa, 69. Aidi, 72. Plavnik

Zostava U17 SDM Domino: Polák, Šimora, Matyska (72. Karolčík), Sirkovský, Bertók (51.Takács), Andok, Gostič, Zajíc (51. Tuhý) , Žilka, Blažek (C), Keszöcze

Viktor Porth, tréner FK Inter Bratislava:   Síce sme disponovali vyššou individuálnou kvalitou ako náš súper, nebol som veľmi spokojný. Úvod zápasu bol celkom dobrý. Súpera sme vysoko napádali. Vytvorili sme si šance, ktoré sme nepremenili. Po úvodnom góle sme už nehrali dobre. Boli sme nedôrazní, nehrali sme kompaktne, robili sme chyby, z čoho sa súper dostal do šancí.  V druhom polčase sa po prestriedaní obraz hry zmenil. Stredoví hráči lepšie spolupracovali v obrane aj v útoku. Aidi priniesol oživenie na hrot a zároveň sme boli nebezpeční z oboch krajov ihriska. Následné góly sme strelili po pekných súvislých kombináciách. Pochválil by som najmä Čumakova, Ďuricu, a tiež brankára Špigúta za predvedené výkony počas celého zápasu.

Najbližšie majstrovské zápasy dorastov, ktoré boli na programe 14. marca s tímom Lokomotíva Trnava sú odložené.