Starší dorast si prípisal bod. Mladší dorastenci súperovi podľahli.

Zverenci Dominika Ivanka si v prvom zápase sezóny 2020/2021 zmerali sily s Lokomotívou Trnava. Starší dorast v prvom polčase ťahal za kratší koniec. V 40. minúte sa gólovo presadil hosťujúci tím. V závere zápasu strelil vyrovnávajúci gól Jakub Kolník, čím zabezpečil pre svoj tím aspoň bod. Zverenci Viktora Portha podľahli súperovi z Trnavy rozdielom triedy 0:3.

img-20200306-wa0001

U19 FK Inter Bratislava : FK Lokomotíva Trnava 1:1 (0:1)
Zostava FK Inter Bratislava: Mana, Šarmír (58. Čumakov), Kardoš (81.Kazimír), Kliment (C), Zbudila (58.Turčánik), Pančík,  Hedera, Kolník, Karabín,  Duffek (71.Fandel), Plavnik
Góly: 84. Kolník
ŽK: 30. Zbudila, 44. Pančík, 90. Karabín

Vyjadrenie trénera Dominika Ivanka: Do zápasu sme vstúpili nervózne. Chýbala nám väčšia bojovnosť. Nefungovalo nám viacero vecí, no napriek tomu sme si dokázali vypracovať šance. Záver 1.polčasu sme absolútne nezvládli. Súperovi sme darovali 2 štandardné situácie a z druhej sa mu podarilo skórovať. V 2.polčase bol podobný obraz hry. Chýbala nám lepšia prechodová a finálna fáza. Nedokázali sme sa dostať cez zatvorenú obranu súpera. V závere zápasu sme si vypracovali ešte tlak, ale víťazný gól sa nám nepodarilo streliť.

U19: Výsledky letnej prípravy
FK Krakovany – FK Inter  3:2 (2:1), góly: Čumakov, Duffek
FK Poprad U19 – FK Inter 2:2 (0:2), góly: Hedera, Duffek
FK Poprad U17 – FK Inter 2:8 (0:3), góly: Vlček 3, Fandel 2, Havlas, Čumakov, Šarmír
1.FC Tatran Prešov – FK Inter 0:1 (0:0), gól: Vlček
ŠK Slovan Bratislava – FK Inter 0:2 (0:0), góly: Pančík, Kazimír
FK Lokomotíva Trnava – FK Inter 0:0
MFK Dukla Banská Bystrica – FK Inter 2:2 (1:0), góly: Kazimír, Majtán

U17 FK Inter Bratislava : FK Lokomotíva Trnava 0:3 (0:3)
Zostava FK Inter Bratislava:  Kopča, Lipka (34. Šumský), Studený (C), Dobrovodský (41.Feder), Drličiak, Volf, Tóth (41.Mikita), Harceg, Gajdoš (41.Klimek), Ďurica, Csémy (62.Fontáni)

Vyjadrenie trénera Viktora Portha: “Prvý polčas sme nepodali dobrý výkon ani individuálne ani kolektívne. Druhý polčas sme hrali skoro to, čo chceme. Pozitívum je, že v druhej časti zápasu sme súpera takmer nepustili na našu polovicu. Dokonca sme si dokázali vytvoriť šance napriek hustému priestoru. Na rozdiel od súpera sa nám nepodarilo gólovo presadiť. Ak hodnotím zápas ako celok, tak je výsledok krutý. Ak by som však hodnotil iba prvý polčas, tak je výsledok zaslúžený. Facka na úvod snáď bude prostriedkom k zlepšeniu výkonu.”

U17: Výsledky letnej prípravy
FC Spartak TT U16 – FK Inter U17 2:0 (1:0)
FK Krakovany U17 – FK Inter U17 2:2 (1:1); góly: Halcin1, Csemy 1
ŠK Svätý Jur U18 – FK Inter U17 0:7 (0:6); góly: Aidi 3, Durica 1, Harceg 1, Plavnik 1, Spigut 1
MSK Senec U17 – FK Inter U17 2:5 (2:2); góly: Ratica 1, Csemy 1, Hudak 1, Papay 1, Petrovaj 1
FC Nitra U17 – FK Inter U17 4:0 (1:0)
MFK Liptovsky Mikulas U17 – FK Inter U17 2:6 (0:3); góly: Volf 2, Feder 2, Fontani 1, Harceg 1