23.02.2019 10:00 FK Inter : Brno Líšeň 1:1 (1:0)
02.03.2019 11:00 FK Rača : FK Inter  1:2 (0:1)
09.03.2019 14:30 Liptovský Mikuláš  : FK Inter Bratislava začiatok ligy

Zostava: Goga, Tóth, Labuda, Šalata, Štrba, Issa,  Christina, Marie, Charni, Fedor, Šulc
Striedali: Kochan, Haladej, Gilian, Jacko, Pavlović, Bilić, Takács, Kollár

FK Inter Bratislava : Brno Líšeň 1:1 (1:0)
Zostava: Goga, Tóth, Štrba, Šalata, Haladej, Takács, Christina, Kochan, Marie, Ekangamene, Šulc
Striedali: Kollár, Pavlović, Gilian, Vlček, Jacko, Fedor, Bilić, Labuda
Gól: 12. Kochan

Mattersburg : FK Inter Bratislava 2:3 (0:3)
Dnes naše Áčko vycestovalo do Rakúska, kde odohralo prípravné stretnutie proti Mattersburgu. Súper po prvom polčase prehrával o tri góly zásluhou Šulca a Charniho. V druhom dejstve sme sa nepresadili. Naopak domáci prekonali Gogu dvakrát. V 70. min a hneď v 73. min z pokutového kopu po vylúčení Šalatu. Do konca zápasu sa stav už nemenil – 2:3.
Zostava: Goga, Labuda, Šalata, Štrba, Haladej, Christina, Marie, Takacz, Jacko, Charni, Šulc
Striedali: Kochan, Tóth, Fedor, Bilić
Góly: 8. a 33. Šulc, 40. Charni
ČK: 72. Šalata

FK Inter Bratislava : PŠC Pezinok 4:0 (1:0)
Po víkendovom zápase s druholigovým Pohroním, sme dnes odohrali ďalší zápas zimnej prípravy s účastníkom tretej ligy PŠC Pezinok. Už v úvodnej desaťminútovke sa presadil nováčik kádra, Charni Ekangamene. Nasledovalo množstvo šancí, ktoré však zostali nepremenené, a tak prvé dejstvo skončilo jednogólovým náskokom. V druhom polčase sme brankára Maluniaka prekonali ešte trikrát. Po jednom góle strelili Dominik Vajda, ktorý je u nás na skúške, z dorastu vytiahnutý Samuel Baláž a na výsledok 4:0 upravoval Lukáš Jacko.
Zostava: Škoda, Tóth, Štrba, Šalata, Labuda, Christina,Marie, Charni, Fedor, Steinhubel, Šulc
Striedali: Vajda, Issa, Jacko, Bilić, Černák, Baláž, Kollár
Góly: 10. Charni, 59- Vajda, 83. Baláž, 85. Jacko

FK Inter Bratislava : FK Pohronie 1:2 (0:2)
V ďalšom prípravnom zápase zimnej prestávky sme opäť hostili súpera v našom domovskom stánku v Stupave. Sily sme si zmerali s našim druholigovým rivalom FK Pohronie. Začiatok duelu sa nevyvíjal podľa našich predstáv. Už v úvodnej polhodine sa  Pohronie dostalo do dvojgólového vedenia. V druhom dejstve Kollár už nedal súperovi šancu skórovať. Naopak Šulc zdolal Jenča v 62.minúte a upravil tak výsledok na 1:2.
Zostava: Kollár, Tóth, Štrba, Šalata, Vajda, Issa, Christina, Marie, Charni, Labuda, Šulc
Striedali: Jacko, Bilić
Góly: 62. Šulc

FK Inter Bratislava : OK Častkovce 3:0 (0:0)
Zostava: Goga – Haladej, Šalata, Štrba, Gilian, Marie, Labuda, Christina, Ekangamene, Issa, Šulc
Striedali: Tóth, Pavlović, Vlček, Jacko, Bilić, Fedor, Kollár
Góly: 54., 63. a 88. Fedor

FC ViOn Zlaté Moravce : FK Inter Bratislava 2:0 (0:0)
V treťom prípravnom zápase sme vycestovali do Zlatých Moraviec. Chlapci mali tak opäť možnosť zmerať si sily s klubom z najvyššej súťaže. Napriek vypracovaným šancám sa nám nepodarilo strelecky presadiť. Fortunaligista zaznamenal dva presné zásahy, a tak sme z trávnika súpera odchádzali za nelichotivého výsledku 2:0.
Zostava: Goga – Tóth, Šalata, Miličević, Haladej, Pavlović, Vlček, Marie, Jacko, Labuda, Šulc
Striedali: Štrba, Kobal, Bilić, Gilian, Kollár

FK Inter Bratislava : FC Rohožník 5:1 (1:0)
V druhom prípravnom zápase sme na domácej pôde hostili treťoligový Rohožník, ktorý sme zdolali rozdielom triedy 5:1. V zápase sa dvakrát presadil Labuda a Šulc. Jeden presný zásah vsietil Jacko. Hosťom sa podarilo skórovať len raz, a tak sme nášho bývalého rivala z tretej ligy zdolali presvedčivo.
Zostava: Goga – Gilian, Štrba, Šalata, Haladej, Marie, Vlček, Jacko, Labuda, Pavlović, Šulc
Striedali: Tóth, Bilič, Kobal, Černák, Miličević,, Kollár
Góly: 43. (p.k.) a 57. Labuda, 52. a 87. Šulc, 68. Jacko

AS Trenčín : FK Inter Bratislava 5:1 (2:0)
Sériu prípravných zápasov sme odštartovali na trávniku prvoligového Trenčína. Tréneri v stretnutí vyskúšali všetkých hráčov, ktorí nastúpili do zimnej prípravy. Predviesť sa mohli aj potenciálne posily. Po prvom polčase bolo 2:0 v prospech AS Trenčín. Až po 3. góle Trenčanov sme sa strelecky presadili aj my, po rohovom kope sa v 73. minúte trafil Šalata. Škoda 2 gólov v závere zápasu v našej sieti, ktoré stanovili konečné skóre 5:1.
Zostava: Šustr – Tóth, Šalata, Štrba, Haladej, Vlček, Marie, Issa, Jacko, Martinko, Šulc
Striedali: Konrád, Gilian, Jánošík, Labuda, Bellas, Bilić, Baláž
Gól: 73.min Šalata