Inter si pripísal do tabuľky bod. V Rovinke sa body delili.

Zverenci Michala Pančíka v zápase 12. kola TIPOS III. ligy Bratislava vycestovali na ihrisko súpera TJ Rovinka. Domáci celok sa  už v úvode zápasu ujal vedenia presným zásahom Štefunka.  Nakoniec sa však body delili, keď Patrik Kochan z pokutového kopu vyrovnal stav na konečných 1:1.

gz0d0391

TJ Rovinka : FK Inter Bratislava 1:1 (1:0)

Zostava TJ Rovinka: Mader – Vilim, Štefunko, Gajdošík, Pipaš, Pereyra, Krucký (C), Schwinghammer (86.Samuel), Guľaš (77.Taiwo), Chabreček (82.Nespešný), Ducký (90.Masár)
Góly: 9. Štefunko
ŽK:  72. Krucký, 88. Nespešný

Zostava FK Inter: Goga – Lörincz, Doufikar (67.Dolán), Tóth, Kochan, Sabo (46.Pollák), Majtán (C), Lopes (60.Hrebačka), Voitiuk, Petráš (82.Antošík), Kapuadi
Góly: 71. Kochan
ŽK: 72. Kochan, 90. Majtán,

Rozhodovali: Henček – Ralbovský, Kardelis
Počet divákov: 200

Po „vynútenej“ dvojtýždňovej prestávke sme tentokrát vycestovali do Rovinky. Domáci sa pohybovali v strede tabuľky, napriek tomu sa neočakával ľahký zápas. To sa potvrdilo v 9. minúte, keď sa po štandardnej situácii z hranice šestnástky pekne trafil domáci Štefunko – 1:0. Hoci sme mali náznaky šancí, nepodarilo sa ich doviesť do úspešného konca. Prvý polčas sme išli do kabín s jednogólovým mankom.
Do druhého polčase sme išli s cieľom zmeniť stav zápasu. Podarilo sa nám to až v 71. minúte, keď sme mali po nastrelenej ruke k dispozícii pokutový kop. K lopte sa postavil Patrik Kochan, ktorý ponúknutú šancu bez problémov premenil 1:1. V 85. minúte bol odpískaný ďalší pokutový kop, tentokrát však v prospech domácich. K lopte sa postavil Štefunko, ale jeho strelu skvele prečítal Goga a aj vďaka nemu si z ihriska Rovinky privážame jeden bod.

NAJBLIŽŠÍ DOMÁCI ZÁPAS ODOHRÁME TÚTO SOBOTU 26. OKTÓBRA O 14:00 HOD PROTI TÍMU LOKOMOTÍVA DEVÍNSKA NOVÁ VES.