Inter zdolal MŠK Senec presvedčivo, Knežević sa blysol hetrikom

Zverenci Michala Pančíka zvíťazili v stretnutí 9. kola TIPOS III.ligy Bratislava na trávniku súpera MŠK Senec vysoko 7:2.  Hetrikom sa blysol hráč trenčianskeho AS Tomislav Knežević, ďalej si po jednom góle pripísali Patrik Kochan, kapitán Tomáš Majtán, Lukáš Pollák a presadil sa aj osemnásťročný Adam Tučný.

gz0d0048

MŠK Senec : FK Inter Bratislava 2:7 (0:2)

Zostava MŠK Senec: Dominik Kolena, Ladislav Puha, Matej Galovič, Jozef Aksamít (77.Matej Kudrnáč), Jakub Kaňovič, Samuel Livora, Denis Pecho, Patrik Szabo (67.Patrik Šušla), Maroš Pilát (C), Jakub Vida, Lukáš Valko (17.Marián Červenka)
Góly: 59.Livora, 87.Pilát pk.
ŽK: 4. a 21. Puha čk., 72.Vida

Zostava FK Inter Bratislava: Daniel Goga, Patrik Lörincz, Andrej Kučerka, Vojtech Tóth (78.Matúš Antošík), Lukáš Pollák (71.Richard Hrebačka), Patrik Kochan (75.Mário Ragan), Tomáš Majtán (C), Patrik Špak, Adam Tučný (57.Kristián Černák), Paulo Junior dos Santos Gomes (75.Ondrej Zeleník), Tomislav Knežević
Góly: 5. Kochan, 15., 54. a 70.Knežević, 49.Tučný, 61.Pollák, 69.Majtán,
ŽK: 87.Knežević

Počet divákov: 345
Rozhodovali: Gemzický, Vordel, Jekkel

Úvod zápasu sa niesol jasne v réžii žltočiernych. V 5. minúte sa k „štandardke“ z hranice šestnástky postavil Kochan a otvoril skóre dnešného stretnutia. Onedlho sa rútil na bránu domácich Pollák, jeho strela však letela ponad brvno domácej brány. V 15. minúte sa rozvlnila domáca sieť po druhýkrát. V pokutovom území sa presadil legionár Knežević. Domáci mohli v 20. minúte znížiť, ale hosťujúci útočník trafil len do bočnej siete. V 21. minúte sa po druhej žltej karte predčasne porúčal z ihriska Puha a Interisti mali výhodu o jedného hráča. Tučný sa svojou aktivitou dostal do sľubnej šance, ale Kolena ho vychytal. Neujala sa ani strela Kochana a Kneževića, polčasové skóre 0:2 sa už nemenilo.

Na začiatku druhého polčasu sa po štandardnej situácii dostal do šance Špak, ale nedokázal loptu umiestniť do brány domácich. V 49. minúte však bolo už 0:3. Spoza šestnástky sa do lopty oprel Tučný a krásnou strelou prekonal Kolenu. Neubehlo ani 5 minút a po druhýkrát v zápase sa trafil Knežević, keď využil priťuknutie Tučného – 0:4. K slovu sa však dostali aj domáci. Livora sa pekne pohral s obranou žltočiernych a dokázal prekonať aj Gogu – 1:4. Zápas plný zaujímavých momentov pokračoval aj naďalej. V 66. minúte sa po individuálnej akcii presadil Lukáš Pollák a opäť zvýšil náskok žltočiernych – 1:5. K slovu sa dostal aj kapitán Majtán. Najskôr sa v 68. minúte zastreľoval, keď vyskúšal z polovice ihriska pozornosť brankára Kolenu. Minútu nato však jeho strela z hranice šestnástky skončila aj s prispením tyčky za chrbtom brankára domácich – 1:6. To stále nebolo všetko. V 70. minúte Knežević zaknihoval hetrik. Spoza šestnástky sa oprel do lopty a brankár domácich bol opäť prikrátky – 1:7. Posledné slovo v zápase patrilo domácim. V 87. minúte dostali výhodu pokutového kopu, ktorý bezpečne premenil Pilát. Interisti si pripísali ďalšie víťazstvo, keď po hokejovom výsledku 2:7 zdolali domáci MŠK Senec.

gz0d0136_

Rozpis zápasov tu.
Prejsť do archívu článkov.