Interisti nedali súperovi zo Senca žiadnu šancu

Zverenci Michala Pančíka zvíťazili v zápase 3.kola TIPOS III. Ligy Bratislava nad tímom MŠK Senec vysoko 6:0. V prvom polčase sa postupne gólovo presadili Petráš, Lörincz a Kochan. V druhom polčase prekonali brankára hostí Majtán, Voitiuk a Pollák.

gz0d0391

FK Inter Bratislava : MŠK Senec 6:0 (3:0)

Zostava FK Inter:  Kollár, Petráš (69. Hrebačka), Kapuadi, Doufikar, Voitiuk (61. Sabo), Lörincz, Buyl (61. Pollák), Lamine (73. Zeleník), Kochan (73. Majcher), Tóth,  Majtán
Góly:
 8. Petráš, 21. Lörincz, 44. Kochan, 51. Majtán pk., 60. Voitiuk, 63. Pollák

Zostava MŠK Senec: Hrivňák, Kočik, Čambal, Jakabovič, Kaňovič (82. Matejčík), Futo (C), Szabo, Šušla (46. Špalek), Adame (46. Puha), Madarász (71.Rybanský), Marafkó

Rozhodovali: Peter Hegedüs, Peter Pati Nagy, Erik Bogdáň, Rudolf Líška
Počet divákov: 183

Naši chlapci začali v 3.kolo TIPOS III. Ligy Bratislava proti mužstvu MŠK Senec aktívne. Už v 8. min sme sa ujali vedenia. Po peknej kombinácii Voitiuk – Majtán – Petráš zakončoval posledný menovaný do prázdnej brány. V 13. min vystrelil Lamine, ale jeho strelu zblokovala obrana súpera. V 19. min sa osmelili aj hostia, nepríjemnú strelu Madarásza však Kollár bez problémov vyrazil. V 20. min sa menilo skóre zápasu opäť. Majtán si pripísal druhú asistenciu v zápase, keď presným pasom našiel v šestnástke Lӧrincza, ktorý na dvakrát prekonal Hrivňáka. Na bránu hostí sa potom valil jeden útok za druhým, ale Petráš, Majtán ani Doufikar svoje šance nevyužili. Žltočierne farby potešil až v 44. min Kochan, ktorý prízemnou strelou z hranice šestnástky uzavrel polčasové skóre po výsledku 3:0.

Druhý polčas začal šancou hostí, avšak Kollár si s ňou poradil. V 51. min predviedol svoje umenie Buyl, obrana súpera ho v šestnástke zastavila len za cenu faulu. K nariadenému pokutovému kopu sa postavil kapitán domácich Tomáš Majtán a s prehľadom prestrelil Hrivňáka. V 60.min sa hlavou trafil nováčik v drese žltočiernych – Voitiuk, ktorý zvýšil skóre už na 5:0. Onedlho lovil brankár hostí loptu zo svojej siete po šiestykrát. Po minúte na ihrisku sa presadil Pollák. Žltočierni si zápas naďalej užívali, pekná strela Kochana skončila len na tyčke hosťujúcej brány. Majtán si v 80. min mohol zopakovať pokutový kop, avšak tentokrát minul hosťujúcu bránu. Neujala sa ani hlavička Hrebačku, skóre zápasu sa už nemenilo. Chlapci si tak v závere užili zaslúžený potlesk divákov, keď po výsledku 6:0 zdolali MŠK Senec.

Tomáš Majtán, kapitán FK Inter Bratislava: ” Dnešný zápas sme mali celý čas pod kontrolou. Boli sme silní na lopte a hlavne sme boli na tom kondične dobre, čo sa odzrkadlilo. Súper postupom času úplné odpadol. Dali sme 6 gólov po krásnych akciách. Mali sme ďalšie vyložené šance, ktoré sme bohužiaľ nepremenili. Aj tak si však myslím, že ľudia, čo dnes prišli na štadión, odchádzali domov spokojní.”

Najbližší domáci zápas odohráme v Stupave v sobotu 7. septembra o 16:30 hod proti tímu OFK Dunajská Lužná