Interisti odchádzali z ihriska bez bodového zisku po prvýkrát v sezóne

Zverenci Michala Pančíka prehrali v stretnutí 6. kola TIPOS III.ligy Bratislava na domácom trávniku so súperom ŠK Báhoň 0:2. V doterajšom priebehu súťaže súper odohral len 3 majstrovské zápasy, pričom každý jeden duel skončil remízou.  Zo zdravotných dôvodov nemohla do  zápasu zasiahnuť trojica Kristián Černák, Alan Dolán a Adam Karabín.

gz0d0080_

FK Inter Bratislava : ŠK Báhoň 0:2 (0:2)

Zostava ŠK Báhoň: Branislav Cicho, Kristián Prelovský, Frederik Wiesner, Marko Cingel, Patrik Tomašovič, Patrik Korbelič, Richard Zaduban (C), Patrik Šarmír, Michal Zaduban (90.Samuel Füzik), Miroslav Minárik (66.Tibor Spód), Erik Korbelič (84.Filip Prochác)
Góly: 28. Patrik Šarmír, 32. Erik Korbelič
ŽK: 15. Erik Korbelič, 57. Patrik Korbelič, 59.  Patrik Tomašovič

Zostava FK Inter Bratislava:  Daniel Goga, Patrik Lörincz, Andrej Kučerka, Lukáš Pollák (66.Mário Ragan), Patrik Kochan, Dominik Rohárik (66.Peter Udvorka), Tomáš Majtán (C), Richard Hrebačka, Ondrej Zeleník (60. Alex Christian Earl), Matúš Antošík, Samuel Baláž
ŽK: 59. Tomáš Majtán

Rozhodovali: Štefan Tramita, Martin Hajnala, Róbert Henček
Počet divákov: 213

Interisti, ako sme zvyknutí, začali zostra. Už v 2. minúte sa mohol presadiť Baláž, jeho strela len tesne minula bránu hostí. Pozornosť Gogu vyskúšal Minárik, jeho strelu však domáci brankár bez problémov skryl do náručia. V 11. minúte sme mohli vidieť krásnu strelu Lörincza, ktorá skončila na brvne Cichovej brány. Hostia podnikali nebezpečné protiútoky, jeden z nich odvrátil Hrebačka vypichnutím lopty v poslednej chvíli. V 28. minúte nastalo v obrane domácich veľké nedorozumenie. Antošíkova malá domov smerovala len do protipohybu Gogu a hosťujúci hráč Šarmír už nemal problém umiestniť loptu do prázdnej brány – 0:1. V 32. minúte sa opäť menilo skóre na strane hostí. Rýchlu akciu zakončil bez problémov Korbelič – 0:2. V 35. minúte sa po rohovom kope presadil Kučerka, hlavičkoval však len do rúk Cicha. Pred polčasovým hvizdom sa do lopty oprel Kochan, jeho bomba však smerovala len do miest, kde stál Cicho.
Druhý polčas žltočierni dobýjali bránu hostí. Pozorná obrana Báhoňu im však žiadnu vážnejšiu šancu nedovolila. V 79. minúte skúsil spoza šestnástky prekonať Cicha Ragan, strela skončila vedľa brány. Neujala sa ani Earlova, či Majtánova strela, a tak sme po prvýkrát v sezóne odchádzali z ihriska bez bodového zisku.

gz0d0021_

Rozpis zápasov tu.
Prejsť do archívu článkov.