Interisti odchádzali zo Skalice opäť bez bodov

Zverenci trénera Miroslava Janteka v 24.kole II. ligy SFZ podľahli Skaličanom 2:0.  Ani v tomto jarnom zápase sa nám nepodarilo prerušiť nepriaznivú sériu.

gz0d0231

MFK Skalica : FK Inter Bratislava 2:0 (0:0)
MFK Skalica: Junas – Popović, Hlavatovič, Milota, Frimmel, Opiela (C), Nagy, Blažek (89.Kovaľ), Tomovič (90.Hollý), Matić (84.Mášik), Haša
FK Inter Bratislava: Hrdlička – Šalata, Labuda, Šulc (C), Fedor (54.Baldovský), Quintón Christina, Damien Marie (74.Vlček), Takács, Adekunle Issa, Haladej, Pavlović
Góly: 49. Haša, 70. Nagy
Rozhodca: Igor Kozák – Martin Vitko, Roman Poracký
Diváci: 612

Od úvodu zápasu boli mierne aktívnejší domáci futbalisti, ktorí nebezpečne pohrozili už v 4. minúte po hlavičke Hašu, avšak Hrdlička skvelým zákrokom zachránil žltočiernych. Interisti sa k zakončeniu dostávali len sporadicky, v 31. minúte trafil priestor brány Skaličanov ďalekonosnou strelou Pavlović. V 36. minúte sa Issa nebezpečne oprel do lopty, tá presvišťala tesne vedľa ľavej žrde Junasa. To bolo v prvom polčase všetko.

Už v 49. minúte využili Skaličania nepozornosť v žltočiernej obrane, po dlhom autovom vhadzovaní za obranu sa dostal k lopte Matić, posunul ju na Hašu a ten sa nemýlil. Interisti sa snažili spraviť niečo s výsledkom. Pekný prienik Šulca obrana domácich odvrátila a jeho strelecký pokus o niečo neskôr nesmeroval medzi tri žrde. V 70. minúte udreli “záhoráci” druhýkrát, po rýchlej akcii sa dostali až pred Hrdličku, ktorý prvý pokus Hašu zlikvidoval, ale na dorážku Nagya už bol prikrátky. Do konca stretnutia sa skóre zápasu už nemenilo, a tak žltočierni odchádzali zo Skalice bez bodového zisku.

Celý zápas  si môžete pozrieť tu.
Výsledky a program zápasov si môžete pozrieť tu.
Tabuľka II.ligy SFZ
Prejsť do archívu článkov

Najbližší zápas odohráme už v utorok 23. apríla proti FK Popradu na domácej pôde v Stupave.