Interisti odohrali priateľský zápas s OFK Veľké Ripňany

img-20180708-wa0020

Interisti sa cez víkend zúčastnili osláv 85.výročia založenia futbalu vo Veľkých Ripňanoch. V rámci programu žlto-čierni odohrali priateľský zápas s domácim tímom. “Prijali sme pozvanie k 85.výročiu založenia futbalového klubu OFK Veľké Ripňany. Išlo o milé stretnutie,” poznamenal asistent trénera, Richard Slezák. Konečný stav stetnutia bol jednoznačne na strane Interu. Zámerom však bolo priniesť futbalový zážitok  do malej dedinky. “Tieto dve mužstvá sa za normálnych okolností  nemajú ako stretnúť na jednom trávniku. Všetci diváci si mohli užiť druholigový tím  a značku Inter priamo na ich futbalovom ihrisku,” pokračoval kormidelník Interu. Klub podporuje rozvoj športu nielen u detí a mládeže. Jeho cieľom nie je len hrať kvalitný a atraktívny futbal, ale vzbudzovať záujem širokej verejnosti o tento svetovo najpreferovanejší šport. “Bolo vidieť, že ľudia si toto stretnutie užili, naši hráči cítili veľmi príjemne, a preto toto stretnutie splnilo svoj účel,” na záver dodal Richard.

OFK Veľké Ripňany : FK Inter Bratislava 0:12 (0:6)

Zostava FK Inter: Kolena – Štrba, Petráš, Šalata (46. Tóth), Nemeth, Almasky, Kochan (46. Vlček), Juracic (46. Šulc), Vojtuch (46. Adekunle), Jacko, Olatunji

Góly: 10., 35., 40., 70. a 90. Olatunji, 13. Petráš, 30. Almasky,  44. Vojťuch, 50. Adekunle, 60. Vlček, 65. Šulc, 73. Jacko