“Je to pre mňa príležitosť dokázať trénerovi, že patrím do mužstva!”

A-mužstvo včera odohralo prípravný zápas so Spartakom Trnava (B) v Sládkovičove. V prvom polčase skórovali domáci a my sme išli na prestávku prehrávajúc 1:0. V druhom polčase nastala výmena hráčov, ktorá priniesla ovocie. Súper neskóroval, jeho sieť sa však rozvlnila štyrikrát po dvoch strelách Hrnka a jednej Šulca a Kamana, ktorý prišiel z kategórie dorastencov a ktorého sme sa opýtali na zápas.

inter andykaman

Ako zvládaš prípravu s mužmi?
Je určite cítiť rozdiel medzi dorastom a mužmi, no zatiaľ sa cítim v tréningovom procese fajn a zvládam ho.

Čo si očakával od zápasu?
Každý prípravný zápas s mužmi je pre mňa príležitosť dokázať trénerovi, že patrím do mužstva a zápas s Trnavou B nebol výnimkou. Na zápas som sa sústredil ako na každý iný.

Ako by si zhodnotil zápas?
Zápas mal o niečo nižšiu kvalitu ako so Slovanom. Od začiatku sme dominovali a vytvárali si gólové šance, no nedokázali sme ich premeniť. Naopak, súper premenil hneď tú prvú a viedol po polčase 1:0. Druhý polčas sme dostali súpera pod tlak, z čoho pramenili 4 góly do ich siete.

Aké boli tvoje pocity po strelení gólu?
Ja, ako hrotový útočník, mám za úlohu strieľať góly. Tak, ako každý iný, aj tento ma potešil, aj keď to bol len prípravný zápas. Verím, že ak dostanem šancu v lige, dokážem premeniť svoje šance.

inter kaman