Je tu zápas jesene! V sobotu privítame Žilinu

Po minulotýždňovom remízovom zápase proti Šamorínu prichádza druhý domáci zápas v rade. Tentokrát k nám zavíta béčko Žiliny a my sa v poslednom domácom zápase v tomto roku nebudeme chcieť rozlúčiť inak ako víťazstvom.

matchday1

Žilinčania boli našim prvým tohtosezónnym súperom, keď sa na ich štadióne pod Dubňom zrodila naša prehra 2:4. Góly vtedy dali obaja naši stopéri. Andrej Štrba skóroval po peknom centri Kochana a z penalty sa presadil kapitán Petráš. Žilina B je v priebežnej tabuľke na 4. mieste so ziskom 26 bodov a kladným skóre 30:19. Je možné, že Šošoni k nám prídu oproti prvému zápasu ešte v nabitejšej zostave, keďže náš vzájomný duel je práve počas prebiehajúcej reprezentačnej prestávky a niektorí hráči z áčka budú môcť nastúpiť za béčko, keďže Fortunaliga je narozdiel od našej ligy prerušená.

Pre divákov bude vďaka tomu duel ešte atraktívnejší, keďže budú mať šancu vidieť kvalitných hráčov z Fortunaligy. Tešiť sa však treba hlavne na našich “žltočiernych” borcov, ktorí po ďalšej strate bodov budú chcieť konečne zapísať víťazstvo. Veď naša séria bez výhry trvá už 5 zápasov. Celé sa to začalo ligovou prehrou v Komárne, pokračovalo vyradením z pohára na štadióne v Poprade, potom prišli prehry s Novým Mestom a Skalicou. V poslednom kole sme získali aspoň bod so Šamorínom. V zápase so Žilinou chceme potvrdiť skvelú domácu bilanciu počas jesennej časti, keď sme doma z možných 21 bodov získali 16 a až do 13. kola sme boli doma neporazení.

Zápas to bude naozaj veľký a to nie len pre hráčov ale aj pre vás fanúšikov. Kvalitnejší súper k nám počas celej jesene neprišiel a čo sa týka hráčskeho kádra, už asi ani nepríde. Príďte preto našich chlapcov naposledy v tomto roku podporiť. Zápas sa je na programe už túto sobotu, tak ako minulý týždeň už o 13:30. Tešíme sa na vás.

Ceny vstupeniek:
Dospelý 3,00 eur