Jesennú časť sme ukončili dôležitým víťazstvom

Zverenci Michala Pančíka zdolali v zápase 15. kola TIPOS III. ligy Bratislava FK Slovan Most pri Bratislave 2:0.  Naše góly strelili Lukáš Pollák a Nuno Lopes.

gz0d0135

FK Inter Bratislava : FK Slovan Most pri Bratislave 2:0 (0:0)

Zostava FK Inter: GogaLörincz, Duduc (89. Špak), Pollák (77. Lopes), Sabo, Majtán (C), Dolan, Voitiuk (64.Majcher), Petráš (70. Hrebačka), Antošík, Križan
Góly: 52. Polák, 90. Lopes
ŽK: 85. Majcher

Zostava FK Slovan Most pri Bratislave: Švihel, Havrila, Vecsei, Dunda, Izvorský (78. Gorelčík), Habaj, Juraško (C), Hrutka, Morócz (83.Englman), Ševčík, Semančík
ŽK: 49. Semančík, 58. Ševčík, 64. Hrutka, 70. Dunda, 83. Havrila

Rozhodovali: Henček- Harajbič, Kakaščik
Počet divákov: 119

Posledný zápas jesennej časti TIPOS III. Ligy Bratislava sme na domácom ihrisku v Stupave privítali FK Slovan Most pri Bratislave. Vzhľadom na tabuľkové postavenie sa dal očakávať vyrovnaný zápas. Na ihrisku sa odohrával od prvej minúty veľký boj, hostia začali aktívne. Úvodnú šancu zápasu mal hosťujúci Hrutka, ale Goga predviedol výborný zákrok. Žltočierni kontrovali, ale Pollák ani Sabo nedokázali prekonať hosťujúceho brankára. V 30. minúte našiel Pollákov center hlavu osamoteného Voitiuka, ktorý však mieril len nad bránu Švihela. V 36. minúte sa Pollák sám rútil na brankára hostí, avšak Švihel bol v tomto mini súboji úspešnejší. O minútu neskôr Majtánova hlavička prekonala brankára hostí, avšak toho na bránkovej čiare zaskočil jeden z obrancov. Tesne pred polčasovým hvizdom sa na hranici šestnástky oprel do lopty Pollák, jeho pekná strela opečiatkovala brvno Švihelovej brány. V prvom polčase sme teda gól nevideli.

Úvod druhého polčasu vyšiel našim chlapcom. V 52. minúte našiel Majtán Polláka, ktorý tentokrát dokázal obstreliť brankára hostí a dostal svoj tím do vedenia 1:0. Hostia hneď nato začali byť aktívnejší. Najskôr to skúšal Hrutka, ale mieril nad. Morócz bol už presnejší, ale Gogu v bráne zachránila tyčka. Na ihrisku pribúdala nervozita. V 75. minúte sa na bránu hostí rútil osamotený Majcher, ale brankár jeho úmysel prečítal. Dve minúty pred naplnením riadneho hracieho času to skúšal Majtán, ale nebol úspešný. Až prišla 90. minúta, kde sa definitívne rozhodlo o tom, že tri body ostávajú doma. Lopes si v šestnástke vylepšil streleckú pozíciu a prestrelil Švihela – 2:0. Rozhodca nadstavil jednu minútu, počas ktorej sa už nič vážne nestalo. Žltočierni sa tak s jeseňou rozlúčili víťazstvom, ktoré sa však nerodilo ľahko.