Kategória U11 na turnajovom Inter Cupe obsadila 1.miesto

Kategória U11 odohrala prvý zo série InterCupov, na ktorom obsadila prvé miesto.  Chlapci sa po 4 výhrach prebojovali do finále, v ktorom porazili Lučenec. Najlepším strelcom turnaja sa stal Dávid Bergendi.

img-20181118-wa0015 
Richard Čintala, tréner FK Inter:  Chalani od zápasu k zápasu  podávali veľmi dobre výkony. Strelili pekné góly, či už po kombináciách alebo individuálne. Boli aj chvíle, pri ktorých nás súper dokázal zatlačiť, avšak preukázali sme dobrú efektivitu v ofenzíve.

Dominik Ivanko, šéftréner prípraviek:
Po prvom InterCupe kategórie U11 môžeme byť spokojní, pretože naši chlapci predviedli výborne výkony a zaslúžene sa tešia z víťazstva. Chlapcom patrí veľká vďaka aj keď vo finále rozhodli až pokutové kopy. Chcel by som sa v mene FK Inter Bratislava poďakovať všetkým trénerom, že prijali naše pozvanie, všetkým, ktorí sa spolupodieľali na organizácii, moderátorovi Tomášovi Kadlecovi (alias Tomaggio) a v neposlednom rade všetkým deťom, ktoré dnes predviedli kvalitné výkony.  Čakajú nás ešte ďalšie InterCupy, ktoré sú kvalitne obsadené aj s medzinárodnou účasťou. Uvidíme tímy z Česka, Maďarska ale aj Rakúska. 

Výsledky: 
FK Inter Bratislava – NMŠK 1922 Bratislava 5:2
FK Inter Bratislava – MŠK Novohrad Lučenec 4:3
FK Inter Bratislava – FK Slovan Ivanka p. Dunaji 4:1
FK Inter Bratislava – FK DAC 1904 Dunajská Streda  1:0
FK Inter Bratislava – MŠK Novohrad Lučenec 1-0 (po penaltách)

Celkové poradie:
1. FK Inter Bratislava
2. MŠK Novohrad Lučenec
3. FK DAC 1904 Dunajská Streda
4. FC ŠTK 1914 Šamorín
5. FK Rača
6. NMŠK 1922 Bratislava
7. FK Slovan Ivanka pri Dunaji
8.  MŠK Senec