Mladší žiaci na turnaji v Pezinku s druhým miestom

Mladší žiaci z U 12 sa zúčastnili turnaja v Pezinku, na ktorom sa predstavili proti o rok starším kategóriám. Ďeň pred tým si tiež zmerali sily s maďarským Videotónom.

u12

FC Videoton U 12 – FK Inter Bratislava U 12 6:2  (2:2)

GólyJenčo, Borovský
Zostava:
Smieško / Szollos – Javorský / Nilaš, Pavuk, Zajac, Iuhanyaková – Voros, Jenčuš / Ragan, Jenčo / Harach              Sivák – Marčík, Borovský
Hodnotenie trénera Kapouna:
Hrali sme 2 x 40 minút na celé ihrisko. Prvý polčas bol z našej strany dobrý. Mali sme dobré fázy hry, náznaky dobrých myšlienok, no viazlo nám zakončenie. (2:2) Druhý polčas sme sa snažili, no viac bolo zlých vecí a zlých riešení herných situácií ako dobrých. Paradoxne súper sa nedostal do vyloženej šance a dal až 6 gólov, no po našich veľkých chybách. Tri góly úplne zbytočné – 2x po zlej rozohrávke Szollosa, ktorý ponúkol súperovi nájazdy na bránu. Tretí gól po štandardnej situácií a priamom kope z 20 metrov do stredu brány, kde Smieško zle reagoval. Ďalšie 2 góly, zle reagovali a nedostúpili hráčov stredný obrancovia Zajac s Pavúkom, neskôr sa k nim pridal aj Harach. Posledných gól sme inkasovali po zlom presingu Ragana, Marčíka a Siváka, súper dobre vykombinoval dal hĺbkovú prihrávku a znova to bol nájazd na brankára. Celkový herný prejav nie je zlý, no robíme veľmi veľa individuálnych chýb, z ktorých súper dokáže neustále vyťažiť a ten výsledok nezodpovedá predvedenej hre.

Turnaj U 13 v Pezinku

FK Inter – MŠK Senec 0:2
FK Inter – CFK Pezinok  1:1  (Javorský)
FK Inter – OŠK Chorvátsky Grob  6:0 (Bottán 3, Javorský 2, Borovský)
FK Inter – MFK Rusovce 3:0 (Ragan, Bottán, Borovský)

Zostava na turnajiŠimko / Belašič – Javorský ,,C,, / Madej, Iuhanyaková / Harach, Ragan / Bottán,                                   Borovský / Grúber
Hodnotenie trénera Kapouna:
Posledný halový turnaj sme odohrali v Pezinku s o rok staršími mužstvami. Herne som spokojný s celým turnajom. Žiaľ, takisto ako vo Videotone, tak isto aj v Pezinku sme dostali 3 góly za celý turnaj po zlej rozohrávke Šimka a Belašiča. Hrali sme dobre a zanechali po sebe dobrý herný prejav. Vypracovali sme si obrovské šance, no súperovi brankári boli fyzicky pripravení a bolo ťažké ich prekonať. Aj tak som spokojný na 80%, myslím si, že v prvom a druhom zápase sme mohli dať zo seba ešte viac.