NA ZÁPAS INTER – BARDEJOV POZÝVA KAPITÁN JAKUB ŠULC

gz0d0115Už v sobotu je na programe prvý domáci zápas Interu. O 14:30 privítame na stupavskom štadióne futbalistov Bardejova. Po prehratom dueli v Liptovskom Mikuláši to bude pre našich chlapcov skvelá príležitosť ako si napraviť pokazenú chuť z Liptova. Tam sme ešte 11 minút pred koncom vyhrávali vďaka gólu Damiena Marieho, lenže Bartoš dvoma zásahmi bodové nádeje žltočiernych pochoval.

Zverenci Miroslava Janteka mali týždeň na to, aby sa po zbabranom závere stretnutia otriasli a aby sa nastavili na ďalší dôležitý duel. „Tréneri nám pripravili rozbor zápasu s Mikulášom. Poukazovali najmä na naše individuálne chyby. Práve po nich sme dvakrát inkasovali. Musíme sa z toho poučiť. V domácom prostredí si podobné výpadky nemôžeme dovoliť,“ nabáda k bojovnosti a sústredenosti Jakub Šulc. Bardejov ale rozhodne nebude jednoduchým súperom. Jeho výkonnosť má stúpajúcu krivku. V posledných štyroch kolách nazbieral desať bodov, čo je o jeden viac, než ako ich získal za úvodných 14 zápasov. Očakáva sa, že Partizán v Stupave vyrukuje najmä s precíznou defenzívou. „Predpokladám, že budú zhusťovať priestor pred vlastnou 16-tkou a že sa budú pokúšať o rýchle kontry,“ odhaduje taktiku súpera kapitán Interu.

Bardejovčania majú za sebou mizernú jeseň. V úvodných 17-tich kolách vyhrali iba dvakrát, a to nad Komárnom a práve nad Interom. „Bol to smolný zápas. Hralo sa prakticky na jednu bránu. Na tú bardejovskú.  Im vyšli dve kontry a bola z toho naša prehra 0:2,“ vracia sa Jakub k nešťastnej jesennej konfrontácii. Aj tento výsledok môže mať na psychiku našich chlapcov blahodárne účinky. Veď kto by sa nechcel revanšovať za stratu bodov? Partizán ale v zime nezaháľal. V prípravnom období výrazne posilnil. Funkcionári dotiahli do tímu hráčov s ligovými skúsenosťami. Z Prešova k nim prestúpili Micherda či Keresteš z Lokomotívy zasa Človečko a Korijkov. „Celý týždeň bola na tréningoch výborná atmosféra. Pracovali sme vo vysokom tempe. Sme odhodlaní a pripravení. Kabína je pred zápasom s Bardejovom správne nabudená,“ odhaľuje atmosféru v mužstve 25 ročný ofenzívny hráč. Jakub dúfa, že okrem odhodlania bude tlačiť domácich k trojbodovému zisku aj početná skupina fanúšikov na tribúnach. „Všetkých našich priaznivcov v mene celej kabíny srdečne pozývam. Podporu publika budeme v sobotu popoludní určite potrebovať. Tešíme sa na vás, vidíme sa v sobotu o 14:30 v Stupave,“ posiela odkaz do radov verných fanúšikov Jakub Šulc.

VSTUPNÉ
DOSPELÍ 3,00 EUR s DPH
ZĽAVNENÍ (ženy, dôchodcovia, ) 2,00 EUR s DPH
ZŤP, deti do 15 rokov vstup voľný
Pokladňa je otvorená 60 min (13:30hod) pred začiatkom zápasu

53674837_363220484267451_8919992520776089600_n