Organizačné pokyny k domácemu zápasu Inter Bratislava a PŠC Pezinok

Skrátená sezóna 2020/2021 pozná definitívny program. FK Inter Bratislava sa vráti na trávnik v domácom “stupavskom” prostredí proti PŠC Pezinok už túto sobotu 29. mája. Klub nadviaže na jesennú časť sezóny, ktorá bola v dôsledku pandémie prerušená. Interistov tak čaká dohrávka posledných štyroch kôl jesene, po ktorých sa rozhodne o postupe do II. celoslovenskej ligy. Prinášame vám dôležité organizačné informácie, ktoré sa viažu k dohrávke 12.kola TIPOS III. Ligy Bratislava. 

gz0d0228

Výkop zápasu je naplánovaný na 17:00 hod. Vstupy na posledné dva domáce zápasy organizované futbalovým klubom Inter Bratislava budú pre všetkých milovníkov futbalu bez poplatku. 

Podľa Vyhlášky č. 208/2021 Úradu verejného zdravotníctva platnej od 15. mája je návštevník štadióna povinný:

  • Preukázať sa negatívnym výsledkom RT – PCR alebo LAMP testu na ochorenie COVID – 19 nie starším ako 72 hodín alebo negatívnym výsledkom antigénového testu na ochorenie COVID – 19 nie starším ako 24 hodín,
  • zaregistrovať sa priamo na mieste pred vstupom na štadión na vyznačenom mieste,
  • mať prekryté horné dýchacie cesty.

Negatívny test návštevník štadióna nepotrebuje v prípade, ak sa na neho vzťahuje jedna z nasledovných výnimiek (potvrdenie, že spĺňate niektorú z výnimiek, musíte vedieť na požiadanie predložiť) :

  • Osoba očkovaná mRNA vakcínou (napríklad Moderna, Pfizer/BioNtech), ak od očkovania uplynulo 14 dní po 2. dávke,
  • osoba očkovaná vektorovou vakcínou (napríklad AstraZeneca) a uplynuli 4 týždne po 1. dávke,
  • osoba očkovaná mRNA alebo vektorovou vakcínou a uplynulo 14 dní po 1. dávke očkovania a ak táto osoba prekonala ochorenie COVID-19 za posledných 180 dní a má potvrdenie o prekonaní ochorenia,
  • osoba prekonala ochorenie COVID-19 a má potvrdenie o prekonaní ochorenia nie staršie ako 180 dní,
  • osoba, ktorej zdravotný stav alebo zdravotná kontraindikácia neumožňuje vykonanie testu na ochorenie COVID-19.

Odporúčame návštevníkom štadióna TC Stupava , aby sa na zápas dostavili v dostatočnom predstihu (45 min pred zápasom) z dôvodu obmedzenej kapacity a nutnej registrácie. Počet fanúšikov na stretnutí nesmie prekročiť 25% kapacity, v našom prípade 150 osôb podľa covid automatu platného od 24.mája.  Sedenia na tribúne budu umožnené v každom druhom rade. 

covid-19