Organizačné pokyny pred zápasom FK Inter_FC Petržalka

Prinášame vám dôležité organizačné informácie, ktoré sa viažu k zápasu FK Inter Bratislava vs. FC Petržalka na Futbalovom štadióne Stupava. Vzhľadom na vypredané sektory (600 ľudí) je potrebné dodržiavať všetky pokyny a prísť v dostatočnom predstihu (hodina pred zápasom).

Sektory na sedenie sú komplet vypredané. Pri vstupnej bráne sa každý fanúšik preukáže vstupenkou – dospelí, dôchodcovia, študenti aj deti. Aj osoby, ktoré majú počas celej sezóny vstup zadarmo musia mať zaobstaraný lístok (ZŤP, deti do 15 rokov). Vstup bude pre obmedzenú kapacitu štadióna (600) povolený osobám len na základe vstupenky.

Na mieste bude možné zakúpiť si už len lístky na státie do sektoru mimo hlavných tribún. Cena vstupenky 3,00 eur s DPH. Do predaja bude však zaradený obmedzený počet, a to 70 kusov. Predaj lístkov bude spustený od 15:30 hod. pred hlavným vstupom na štadión.

Parkovanie v blízkosti štadióna má obmedzenú kapacitu. Fanúšikovia prichádzajúci vlastnými autami môžu parkovať kdekoľvek v blízkom alebo vzdialenejšom okolí štadióna. Rešpektujte pokyny polície. Parkovanie je na základe upozornenia PZ SR na vlastné riziko.

Návštevníci sú povinní riadiť sa Organizačným a prevádzkovým poriadkom futbalových stretnutí organizovaných Interom Bratislava, ktorý si môžete prečítať TU. .  Obsahuje všetky informácie pre účastníkov podujatia vrátane zakázaných predmetov, pokynov, povinností pre divákov, účastníkov podujatia a oprávnenia usporiadateľskej služby.

OSOBY ZJAVNE POD VPLYVOM ALKOHOLU NEBUDÚ NA ŠTADIÓN VPUSTENÉ!