Pár slov od majiteľa klubu k zápasu FC Rohožník – FK Inter Bratislava

Milí fanúšikovia, priaznivci klubu, hráči a realizačný tím.

Tento víkend sme odohrali majstrovské stretnutie s klubom FC Rohožník, ktoré bolo plné napätia až do konca a skončilo sa deľbou bodov. Dovoľte mi však pár slov k celému stretnutiu.

V prvom rade by som chcel poďakovať hráčom za to, čo predviedli na ihrisku, za ich zápal pre hru, bojovnosť a vytrvalosť až do samého konca. Odohrali ste zápas nadpriemerný tretej lige, ukázali ste to, čo chce vidieť na ihrisku každý fanúšik každý zápas a možno aj my raz dáme nejaký rozhodujúci gól z troch štvrtín ihriska. Myslím si, že tento zápas nenechal nikoho chladným, veď ste to sami na ihrisku počuli. Dovolím si povedať, že málo takýchto duelov sa odohráva aj v najvyššej súťaži.

Vďaka patrí aj realizačnému tímu, ktorý Vás na tento zápas pripravoval a zabezpečil všetko, čo ste potrebovali. V pozadí každého zápasu sa totiž skrývajú dni driny, ktoré však vidí len málokto.

V neposlednom rade musím poďakovať aj tým, pre ktorých toto všetko robíme – našim verným fanúšikom. Sedieť medzi Vami na takomto zápase je naozajstný zážitok a každému želám zažiť takú atmosféru, aká bola na tomto zápase. Toto je podpora, ktorú hráči na ihrisku potrebujú a viem, že aj vďaka Vám sa im hralo oveľa lepšie. Toto je tá správna cesta, pretože inak to nemá zmysel robiť. Dúfam, že sa v takomto duchu bude niesť aj posledných 5 zápasov, pretože mužstvo chce aj v menej náročných zápasoch počuť z tribún burácať „Inter, do toho!“

Na záver by som chcel poďakovať aj klubu FC Rohožník, ktorý všetko zabezpečil. Organizácia zápasu bola bezchybná a tak sme si všetci mohli vychutnať nezabudnuteľný futbalový zážitok.

Verím, že atmosféru, aká bola na zápase v nedeľu, zažijeme aj túto sobotu na domácom zápase s OFK Dunajská Lužná v Stupave. Do konca sezóny ostáva ešte päť zápasov, v ktorých musíme získať maximálny počet bodov, aby sme mohli ešte ašpirovať na postup. Zatiaľ však šance stále sú a ako sa vraví: „Bič plieska na konci.“ K dobrému výkonu však mužstvo potrebuje priazeň nás všetkých a ak táto priazeň bude naozaj úprimná a nezištná, tak som presvedčený o tom, že aj to šťastie sa konečne prikloní aj na našu stranu.

S pozdravom Peter Hasoň