Partneri

web-futbalshop 

Futbalshop.sk je autorizovaný predajca športových potrieb Nike, Adidas, Errea, Joma, Kelme, Mizuno, Under Armour… Spoločnosť predáva produkty výhradne od popredných značiek a garantuje kvalitu produktu. Zároveň ponúka svojim zákazníkom doplnkové služby ako personalizáciu tovaru – vyšitie vlastného meno na kopačku.

Futbalshop Bratislava
Bajkalská 5
831 04

Otváracia doba
Po – Pi: 9:30 – 18:30
So: 9:00 – 13:00

www.futbalshop.sk

stengl-logo 

Firma Stengl, ktorá realizuje zmysluplné a užitočné projekty, pôsobí na trhu 20 rokov, pričom už od roku 1999 prináša strategické riešenia podnikateľským subjektom, štátnym organizáciám, samosprávam a tretiemu sektoru. Vypracovali sa na jedného z najvýznamnejších poradcov pre samosprávy, odvetvia dopravy, životného prostredia, štátnej starostlivosti o šport, energetickej efektívnosti, atď. na slovenskom trhu.

Ich konzultanti pracujú na projektoch v regióne strednej Európy, pričom sa im darí exportovať know-how s pridanou hodnotou do okolitých krajín ako Nemecko, Rakúsko, Česká republika atď. Na Slovensku je historicky jeden z najväčších poskytovateľov IT služieb pre klientov z nemecky hovoriacich krajín.

www.stengl.sk

marianka-1 

Projekt Nová Marianka je na trhu stabilne etablovaný už viac ako desať rokov. Predstavuje prímestskú finančne dostupnú nízkopodlažnú zástavbu rodinných domov. Projekt ponúka širokú škálu rôzne veľkých novostavieb rodinných domov a stavebných pozemkov, určených pre mladé začínajúce rodiny, pre aktívnych ľudí bez záväzkov, ale aj pre ľudí plánujúcich kľudný odpočinok na dôchodku. Pre náročnejších klientov je priestor na individuálnu výstavbu. Lokalita je vybavená plne funkčnými inžinierskymi sieťami v rozsahu voda, plyn, kanalizácia a elektrika. Okrem rodinných domov je v lokalite vybudovaný parčík s detským ihriskom a kaviarňou.

www.novamarianka.sk   

 

urban-1-1024x399 

Spoločnosť URBAN&PARTNER pôsobí na slovenskom realitnom trhu už 20 rokov a vyprofilovala sa na stabilnú realitnú kanceláriu. Od roku 1999 poskytuje kompletné realitné služby pre podnikateľské subjekty aj pre súkromné osoby. Spoločnosť sa dynamicky rozvíja, skvalitňuje vnútorné procesy a rozširuje svoju činnosť do oblasti developmentu a investovania. Je riadnym členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska a svoju realitnú činnosť má poistenú v poisťovni Generali.

Servis:
Sprostredkovanie kúpy, predaja, prenájmu nehnuteľností
Cielené vyhľadávanie nehnuteľností na základe kontraktu
Vypracovanie a posúdenie investičných projektov
Poradenstvo v oblasti marketingu a realít
Správa nehnuteľností
Sprostredkovanie hypotekárnych úverov

www.urbanpartner.sk

web-resto 

Reštaurácia RESTO
Košická 39
82108 Bratislava

 

 

 

 

 

 

 

web-m 

Firmu Peter Martiny s.r.o. založil v r. 1991 Peter Martiny starší.  Spoločnosť zabezpečuje údržbu a servis viac ako stovky eskalátorov a travelátorov  naprieč celým Slovenskom a v Česku. Od r. 2009 je držiteľom certifikátu kvality ISO. V r. 2010 začala spolupracovať s Miroslavom Houdom. Posledných 10 rokov sa špecializuje hlavne na montáže eskalátorov a travelátorov v obchodných centrách. Najväčšie montáže na Slovensku boli v Auparkoch v Bratislave, Piešťanoch, Žiline, OC RETRO v Bratislave,  OC CUBICON, v hoteli Hilton a na Hlavnej stanici v Košiciach.

V novembri 2018 firma prijala ponuku na spoluprácu s dánskou pobočkou firmy KONE. Na základe zmluvy o spolupráci realizovala opláštenie eskalátorov s osvetlením na 2 nových metro staniciach Aksel Mollers Have a Norrebro v Kodani.

www.martiny.sk

 

web-o2 

Telekomunikačný operátor O2 Business Services vznikol v roku 2015 odčlenením korporátnej divízie O2 Slovakia do samostatnej spoločnosti na účely zvýšenia efektivity, flexibility a s cieľom zlepšiť kvalitu služieb pre firemných klientov.

www.o2bs.sk