Patrik Špak: Na zápas sa po veľmi dlhej prestávke tešíme.

Zverenci Michala Pančíka odohrajú už v sobotu 29. mája dohrávku 12.kola TIPOS III. ligy Bratislava. Po prerušenej jesennej časti sezóny 2020/2021 a dlhej zápasovej odmlke sa  žltočierni opäť vracajú na trávnik. Na domácej pôde sa predstavia proti súperovi z Pezinka.

patrik-spak-3Naši chlapci sa pred prerušením jesennej časti sezóny viezli na víťaznej vlne. V posledných štyroch zápasoch získali 12 bodov a súperov odrovnali úctyhodnými 22 gólmi. A to sa len tak nevidí. Jesenná bilancia je lichotivá. Inter si pripísal osem výhier, jedenkrát si body delil so súperom a dva razy odchádzal z ihriska porazený. Aktuálne sa nachádza na druhej priečke tabuľky s počtom 25 bodov. Na prvý FC Rohožník stráca dva body. O víťazovi súťaže a postupujúcom tíme do II. celoslovenskej ligy sa rozhodne po dohrávke zostávajúcich štyroch kôl jesene. Najskôr na domácej pôde privítame PŠC Pezinok, následne nás čaká zápas v Rači, v predposlednom zápase sezóny sa pobijeme o tri body v domácom prostredí s nepríjemným súperom FK Slovan Most pri Bratislave a na záver sezóny vycestujeme do Rohožníka.

PŠC Pezinok okupuje aktuálne 6. priečku. V doterajších dueloch nazbierali zverenci Daniela Federla 17 bodov za 5 výhier a 2 remízy. V poslednom jesennom dueli na domácej pôde privítal SFC Kalinkovo. Napriek vylúčenému Patrikovi Švábekovi od 14.minúty dokázal Pezinok zvíťaziť 3:1 . Dvomi presnými zásahmi sa presadil Patrik Škyrta a jeden gól si pripísal Branislav Hulák.

Posledný vzájomný zápas sme odohrali ešte v sezóne 2019/2020. PŠC Pezinok sme porazili na ich pôde 4:1. Úspešnými strelcami boli Michal Petráš, Patrik Hrebačka a dvakrát sa presadil Tomáš Majtán.

Michal Pančík, tréner: “Pred pokračovaním ligy mám z mužstva dobré pocity. Chlapci sú odhodlaní sa pobiť o víťazstvo v súťaži. Trochu nás brzdia zranenia niektorých hráčov, ale pokúsime sa s tým čo najlepšie vyrovnať.

Patrik Špak, hráč: “Na prvý súťažný zápas sa po veľmi dlhej prestávke všetci tešíme. Veríme, že všetky štyri zápasy, ktoré nás teraz čakajú, zvládneme nielen po hernej, ale aj výsledkovej stránke. Tiež verím, že po odohratí posledného duelu v tomto súťažnom ročníku budeme všetci spokojní.”

Organizačné pokyny k domácemu zápasu Inter Bratislava a PŠC Pezinok

Program dohrávky jesennej časti 2020/2021

12.kolo 29.5.2021 17:00 FK Inter Bratislava : PŠC Pezinok
13.kolo 05.6.2021 17:00 FK Rača Bratislava : FK Inter Bratislava
14.kolo 12.6.2021 17:00 FK Inter Bratislava : FK Slovan Most pri Bratislave
15.kolo 19.6.2021 17:00 FC Rohožník : FK Inter Bratislava

Prejsť do archívu článkov.