Po výbornom výkone sme zaznamenali plný bodový zisk

komarno

Zverenci Miroslava Janteka v zápase 13.kola II.ligy SFZ uštedrili hosťujúcemu Komárnu tretiu prehru v sezóne. Komárno prvýkrát odchádzalo z trávnika súpera bez bodového zisku po dvoch góloch Jakuba Šulca.

FK Inter Bratislava : KFC Komárno 2:0 (2:0)

FK Inter Bratislava: Goga – Štrba (66.Pavlović), Šalata, Kochan (74. Olatunji), Labuda, Šulc (C), Gilian, Christina, Baldovský, Marie (80. Tóth), Issa

KFC Komárno: Slávik – Popović, Ondruš, Antálek, Šurnovský, Domonkos, Mikeš (46.Fronc), Mészáros, Nurković (C), Kollár, Duda (61.Ajrulahu)

Góly: 8., 36. Šulc

ŽK: 18. Štrba, 28. Labuda, 89. Šulc – 54. Domonkos, 65. Nurković

Rozhodovali: Igor Kozák – Roman Poracký, Simeon Vass

Počet divákov: 439

Žltočierni od začiatku stretnutia nedbali na tabuľkové postavenie a do zápasu vstúpili aktívne. Už v 8.minúte potešil domácich fanúšikov kapitán Jakub Šulc, ktorý po prihrávke Labudu hlavou umiestnil loptu do siete. Gól evidentne zaskočil hosťujúcich hráčov, tí sa dlhé minúty nevedeli dostať do vážnejšieho zakončenia. Inter predvádzal umnú hru a držal loptu v dostatočnej vzdialenosti od Gogovej brány. Druhý úder domácich prišiel v 35. minúte, keď výbornú prihrávku Issu zužitkoval opäť kapitán Šulc – 2:0. Bol to jeho 7. gól v aktuálne prebiehajúcom ročníku. Hostia sa už do polčasu na nič vážnejšie nezmohli a tak išli žltočierni do šatne s dvojgólovým náskokom.

Druhý polčas sa niesol v podobnom duchu. Interisti pokračovali v kombinačnej hre. Hostia síce mali náznaky šancí, ale domáca obrana na čele s brankárom Gogom ich spoľahlivo eliminovala. Zvyšok zápasu mali domáci hráči pod kontrolou, dokonca mohli aj navýšiť skóre zápasu, ale sľubne vyzerajúce šance gólom neskončili. Skórovať mohli postupne Kochan, Issa aj Olatunji. Stav zápasu sa však už nezmenil, a tak sa po záverečnom hvizde zaslúžene radovali domáci futbalisti, ktorí po výbornom výkone zdolali KFC Komárno a pripísali si do druholigovej tabuľky cenné 3 body.

Celý zápas  si môžete pozrieť tu.
Výsledky a program zápasov si môžete pozrieť tu.   Upozorňujeme na dve zmeny dátumov 14 a 17. kola.
Bulletin InterGól k zápasu 13.kola si môžete stiahnúť tu.