Po zápase o zápase so Štefanom Kollárom

Máme za sebou ďalší zápasový víkend, po ktorom sme sa opäť dostali na čelo tabuľky. My sme v Stupave odohrali zápas proti súperovi OFK Dunajská Lužná, ktorý sa skončil našim víťazstvom s výsledkom 5:0. Na tento zápas a na to, čo očakáva od najbližšieho zápasu, sme sa opýtali brankára Kollára.

Po dlhšom čase si sa opäť dostal do brány v zápase proti Dunajskej Lužnej, ako tento zápas hodnotíš?
Zápas proti Dunajskej Lužnej sme nezačali dobre. Približne 20 minút sme sa nevedeli dostať do rytmu. Súper nastrelil tyč a okrem toho mal ešte pár šancí na skórovanie, ale svoje šance nevyužil. Naopak my sme z prvej vážnejšej šance strelili gól. Od tohto momentu sme prevzali opraty zápasu do svojich rúk a dominovali sme počas celého zápasu.

Očakával si takýto priebeh zápasu?
Neočakával. Ja sa pripravujem na každý zápas zodpovedne. Žiaden zápas nie je ľahký.

Aká bola pred zápasom nálada v kabíne?
Nálada v kabíne bola výborná, povzbudzovali sme sa a všade vládla pozitívna energia. Verili sme, že zvládneme zápas a získame tri body.Inter (20)

V bráne si vystriedal brankára Vozára, ako hodnotíš jeho doterajšie výkony?
Matej k nám prišiel z klubu AS Trenčín ako jednotka, aby nám pomohol k postupu do 2.ligy. V zápase v Moste pri Bratislave mal problémy s kolenom a po zápase v Rohožníku sa ukázalo, že musí podstúpiť artroskopiu kolena. Zvyšok sezóny bude mimo. Myslím si, že má perspektívu, len potrebuje pravidelne chytať a tým získavať skúsenosti. Na komplexné hodnotenie jednotlivcov si počkáme na koniec sezóny.

Pravdepodobne nastúpiš do brány aj v najbližšom zápase, aké sú silné stránky TJ Rovinka a aký zápas očakávaš?
Neočakávam ľahký zápas. Ako som spomínal, žiadny zápas nie je ľahký. Záleží od nás, aký si ho spravíme a ako k nemu pristúpime. Musíme byť efektívni a premieňať gólové šance. Myslím si, že zápas bude podobný tomu vo Vajnoroch, veľa osobných súbojov. Súper bude nebezpečný tým, že bude brániť s väčším počtom hráčov a bude vyrážať do rýchlych protiútokov. Pozor si musíme dať hlavne na štandardné situácie.