Prehra na trávniku SKU Ertl Glas Amstetten

pz3-fotka

Interisti vo včerajšom priateľskom dueli podľahli 4:1 rakúskemu druholigovému klubu SKU Ertl Glas Amstetten. Strelecky sa presadil Victor Olatunji v 47. minúte. Ďalší prípravný zápas odohráme v sobotu (7.júla) o 17:00 vo Veľkých Ripňanoch.

SKU Ertl Glas Amstetten – Inter Bratislava 4:1 (2:0)

Zostava SKU Ertl Glas Amstetten: Affengruber (46. Gschossmann) – Keusch (65. Kandler),  Holzer (46. Augustin Michael), Pudelko (55. Deinhofer) – Peham (46. Lachmayr), Uhlig (46. Gallhuber), Scharner (46.  Offenthaler), Hinum (55.  Wurm, Drga (55. Berisha) – Vukovic, Markic (65. Sadriu).

Zostava FK Inter Bratislava: Kolena – Tóth, Šalata, Štrba, Labuda – Adekunle (55. Vlček), Baldovský (65. Benedik) , Kochan, Almasky – Fedor (46. Olatunji), Šulc  (46. Modrovics)

Góly: 1:0 Markic (21.), 2:0 Uhlig (25.), 2:1 Olatunji (47.), 3:1 Vukovic (59.), 4:1 Berisha (74.)

Vyjadrenie asistenta trénera Richarda Slezáka: „Súper nás dobre preveril.  Priebeh zápasu bol  na  vysokej úrovni. Samozrejme výsledok 4:1 považujem za dosť vysoký rozdiel v skóre.  Stretnutie s druholigovým tímom spoza hraníc bol pre nás veľmi dobrým testom.  Stále sme vo fáze, v ktorej pracujeme na systéme hry.  Kostra mužstva je veľmi silná a chalani sa zlepšujú zo zápasu na zápas.”