Prípravkári aj naďalej ničia svojich súperov

FK INTER BRATISLAVA U 11 – Domino 10:2  (4:2)

GólyNikolaj 2, Poturnay 2, Hupka 2, Pernička, Jenčuš, Salaj, Kotúček
ZostavaMan / Mateovič – Červenka, Hlavatý / Salaj, Poturnay / Jenčuš – Kotúček / Majerský / Michalko / Nikolaj / Pernička – Rehúš / Strečok / Marek / Vejřík ,,C,, – Herzog, Škriniar, Sabo

Hodnotenie trénera Ivanka:

“V zápase sme od úvodných minút pôsobili zaspato. Nehrali sme kombinačne, tak ako sme chceli. Pretláčali sme sa so súperom v prehustenom priestore a nedarilo sa nám dostávať sa k jeho bráne. Chalanom trvalo 9 minút kým dali prvý gól, no ani potom sa naša hra nezlepšila. V druhom polčase sme súperovi takmer nepožičali loptu no i tak sme nehrali smerom dopredu podľa našich predstáv. No napriek tomu sme ukázali, že aj po zlom výkone vieme streliť 10 gólov.”

FK Inter Bratislava u 10 – SDM Domino 23:8 (8:4)

Góly: Valachy 8, Adámik 4, Novák 4, Majer 4, Rajčan, Bažik, Morvay
Zostavy:
1. Mišak – Bergendi, Rajčan, Kolev, Adámik, Bažik, Morvay
2. Ivan – Valachy, Hajko, Hort, Majer, Novák

Hodnotenie trénera Čintalu:
Veľmi dobre sme vstúpili do tohto zápasu, aktívni na lopte sme si vytvárali dostatok šancí, ale v prvom polčase sme sa v koncovke trocha trápili. Súperovi sme znepríjemňovali rozohrávku, kde často strácali loptu, no napriek tomu dokázali streliť góly, ktoré prišli po našich chybách. Druhý polčas sme zlepšili obrannú fázu a vo finálnej fáze sme jednoznačne dominovali. Aj napriek vysokému víťazstvu to nebol z našej strany ideálny zápas. Výkon niektorých hráčov ma trochu sklamal, niektoré herné činnosti jednotlivca, kde často dominujú hráči, sa v tomto zápase veľmi málo prejavovali. Chýbal 100% prístup k tomu to zápasu a lepšie nasadenie.”

8. kolo (BFZ)
FK Vajnory U 10 – FK Inter Bratislava U 10 6:5 (0:3)

Góly: Takač 2, Bergendi, Morvay, Hesek
Zostava: Vrábel –Turza, Bergendi, Kolev, Hesek, Takač, Bagin, Labuda, Morvay

Od začiatku zápasu sme hrali veľmi aktívne. Peknými individuálnymi akciami sme sa dostali do vedenia 0:3. Ešte do konca prvého polčasu sme mali niekoľko šancí, no zakončenie nebolo z našej strany najlepšie. Druhý polčas sme nedokázali nadviazať na výkon z prvého polčasu, prestali sme hrať, slabým pohybom bez lopty nám prestala fungovať kombinačná hra. Súper to využil, vyrovnal no dokonca aj vyhrával o dva góly. V závere zápasu sme sa dokázali priblížiť len na úroveň jedného gólu. Celkovo by som tento zápas zhodnotil na dva rôzne polčasy: prvý kde sme jednoznačne dominovali, súperovi sme dovolili minimum, herne lepším tímom; druhý polčas nezvládnutý, kedy sme trošku zaspali a uspokojili sa s výsledkom. Nedôrazne bránenie, nepresné prihrávky, slabá efektivita v útočnej fáze boli veci, ktoré súper využil vo svoj prospech a zápas vyhral.

8. kolo (bfz)
vajnory u 10 – fk Inter bratislava u 9 2:4 (0:2)

Góly: Škreko, Frýdl, Hudec, Schmidt
Zostava: Bojlešik – Bzduch, Omasta, Škreko, Uváček, Plevko, Porubský, Detko, Frýdl, Hudec, Schmidt, Bartovič, Masaryk
Hodnotenie trénerky Števaňákovej:
“Od začiatku sme dobre napádali súpera a držali loptu na svojich kopačkách. Postupovali sme cez presné prihrávky, do hry sa zapájal aj brankár. V prvom polčase sme mali asi 20 gólových šancí, ale slabou strelou alebo strelou dobrankára sme šance nevyužili. V druhom polčase sme boli tiež lepší, no súper využíval fyzickú prevahu a skóroval z dvoch štandartiek. My sme si vytvorili opäť množstvo šancí, ale chýbala presnosť v zakončení. Napriek pozitívnemu výsledku musím vyzdvyhnúť hlavne obranu, ktorá napádala už na polke pri rozohrávke súpera a posiela loptu presnými kolmicami dopredu. Som spokojná s nasadením a bojovnosťou všetkých hráčov.”

Senica U9 – fk Inter bratislava U9   5:18

Góly: Dunár 3, Králik 5, Škreko 3, Németh 2, Babušek 1, Frýdl 2, Bruna 1, Prokopčík 1

„ V Senici to bol zo začiatku vyrovnaný zápas, no postupne chlapci viac získaval loptu, prihrávky boli presné a to sa ukázalo aj na zakončení. Chuť a nadšenie tímu boli rozhodujúcim  faktorom víťazstva celého tímu“.

FK INTER BRATISLAVA U9 – domino 11:10

Góly: Karšňák 4, Králik 2, Vrána 2, Németh 2, Detko 1
Zostava: Tisoň, Bolješik – Plevko, Detko, Omasta, Porubský, Prokopčák, Oleár, Karšňák – Králik, Dunár, Németh, Oberhauser, Kolek, Babušek, Bartovič, Vrána

“Prvý polčas bol vyrovnaný, súper viac fauloval, museli sme častejšiestiredať, pekné prihrávky, viac šancí ale nepresné zakončenie. Druhý polčas sme sa viac vyburcovali, prevaha bola na našej strane, veľa rohových kopov. Aj keď sme vyhrali iba o gól mali sme loptu viac na kopačkách a 3 góly súpera boli naše vlastné góly. Spokojná som hlavne s návratom po strate lopty a bojovnosťou až do konca.”

Turnaj U 8 minirepublika – 2. miesto

FK Inter Bratislava – SFC Opava 6:4
FK Inter Bratislava – ČAFC Praha 7:4
FK Inter Bratislava – ČSFA Malacky 4:8
FK Inter Bratislava – Třebíč 5:1
FK Inter Bratislava – SFC Opava 8:4

Góly: Majerský 4 , Janák 3 , Jurčo 4 , Horka 4 , Zabák 3 , Kubla 2 , Joch 1 , Ďurian 5
Zostava: Kubla – Janák, Horka, Joch – Ďurian, Majerský, Zabák, Jurčo
Najlepší hráči podľa trénera:  Janák , Majerský , Kubla

Hodnotenie trénera:
“Na posledný tohtoročný turnaj na minirepublike sme cestovali do Opavy . Po ťažšom rozbehu v prvom zápase sme v ostatných zápasoch ukázali, že sme po futbalovej stránke o triedu lepší od našich súperov . V činnostich ako práca s loptou , preberanie lopty , či obchádzanie súpera sme jednoznačne dominovali a ukázali obrovský pokrok za necelé 3 mesiace . Taktiež sa tam objavilo zopár  veľmi pekných kombinácií či narážačiek čo je vzhľadom na to, že sme to ešte netrénovali veľmi dobrý signál . Na druhej strane sme ale zaostávali za Českými kolegami v agresivite a nasadení , v ktorých ešte máme značné medzery . Taktiež sme chvíľami strácali koncentráciu v zápase ale to je samozrejme v kategórii U8 absolútne normálne . V celku ale hodnotíme turnaj veľmi pozitívne aj čo sa týka predvedenej hry, aj čo sa týka organizácie a podmienok . Stále však máme na čom pracovať.”

Nová Dedinka – FK Inter BRATISLAVA U 9 dievčatá 14:2 (4:1)

Góly: Vrbiková 2
Zostava: Adámeková, Grajciarová, Gaburová, Vrbiková, HoreckáT., Horecká R., Šidová

Autor: Matej Kraus