ŠK Slovan Bratislava u 11 – FK Inter Bratislava u 11 11:9

GólyNikolaj 3, Majerský 2, Hužovič 2, Ondruš, Grendel
ZostavyMann / Hulanský – Brna / Rehuš, Škriniar / Michalko – Majerský / Salaj (C), Hužovič / Hupka Grendel / Marek – Sabo / Nikolaj / Ondruš / Monaghan
Hodnotenie trénera Ivanka:
Do zápasu sme vstúpili až s veľkým rešpektom a prehrávali sme za minútu 0:2. Potom sme sa otriasli a začali hrať. Myslím si, že hra z našej strany bola dobrá, dostávali sme sa do šancí, no chýbala väčšia presnosť v zakončení. Bohužiaľ, keď ideme v zápase minimálne 4 -5x sami na bránu a nedáme gól, nemôžeme vyhrať zápas s takýmto súperom. Samotný výsledok hovorí o tom, že sa hralo zo strany na stranu, hra mala dobré tempo aj keď sa hralo na umelej tráve chlapcom nemôžem vyčítať určite bojovnosť a snahu.

ŠK SLOVAN BRATISLAVA U 10 – FK INTER BRATISLAVA U 10 17:12

GólyValachy 5, Yll 2, Takač 2, Novák, Hajko, Adámik,
ZostavyIvan – Valachy, Bažik, Hort, Novák, Takač, Yll / Rajčan – Bergendi, Kolev, Adámik, Morvay, Hajko, Majer
Hodnotenie trénera Čintalu:
Zápas priniesol kvalitný futbal na oboch stranách. Domáci vynikali lepšou kvalitou na lopte, no my sme si vedeli bojovnosťou vypracovať dostatok možností na gól. Bohužiaľ, v tomto zápase rozhodla väčšia efektivita domácich vo finálnej fáze.

ŠK SLOVAN BRATISLAVA U 9 – FK INTER BRATISLAVA U 9 22:6

GólyKrálik 3, Bartovič 2, Hudec
ZostavyBojlešik/Nahálka – Plevko, Omasta, Babušek, Hudec, Porubský – Bartovič, Németh, Králik, Kolek, Frýdl, Masarik, Oleár – Vrána, Kašrňák
Hodnotenie trénerky Števaňákovej:
“Výborný prvý polčas na oboch ihriskách, veľa nepremenených šancí. V druhom polčase bol súper rýchlejší a dostával sa do prečíslenia, nezvládli sme  návrat do obrany, prehrávali súboje 1:1. Slušný výkon oboch brankárov, obrana bola viac vyťažená a lepšie podporovala aj útok. V druhom polčase sme na jednom z ihrísk rezignovali čo navýšilo náskok súpera.”