Séria bez prehry predĺžená už na 7 zápasov

V Stupave sme dnes mali šancu predĺžiť našu skvelú jarnú sériu bez prehry už na 7 zápasov. Do cesty sa nám však postavilo Komárno, ktoré nás na jeseň zdolalo 3:2.

gz0d0178

V dnešnom zápase sme v prípade výhry mohli mať už istotu druholigovej príslušnosti aj na ďalšiu sezónu. Pred úvodným výkopom si hráči a fanúšikovia ešte uctili minútou ticha zosnulú legendu Vladimíra Weissa najstaršieho. Zápas sa ešte ani poriadne nerozbehol a náš južný súper už mohol vyhrávať. Po dlhšej pauze sa v zostave objavil Andrej Štrba, ktorý ale v 4. minúte ako posledný hráč zle spracoval loptu a Komárno z tejto situácie nastrelilo žrď. Hostia boli v úvode aj naďalej aktívni a my sme formu z minulých zápasov hľadali ťažšie. Ešte k tomu v 26. minúte musel nútene striedať Gabo Bezák, ktorého nahradil Erik Prekop. Ten do rozbehnutého zápasu priniesol potrebný vietor a do konca polčasu sme boli aktívnejším mužstvom. Za spomenutie stojí šanca Labudu, ktorého skvelo vysunul Jakub Šulc ale zoči-voči Leckéšimu nepochodil.

Druhý polčas bol veľký boj. Obe mužstvá si nechceli darovať ani kúsok priestoru a šance sa rodili len sporadicky. Najväčšiu mal Jakub Šulc, ktorý po parádnom prieniku letel sám na branú, no po súboji s hosťujúcim hráčom spadol a k zakončeniu sa nedostal. Ďalšiu dobrú šancu na skórovanie mal Patrik Fedor, ktorý zakončoval loptu po centri Amira Ben Shimona ale vysoko prestrelil. Do konca zápasu diváci gól nevideli a s Komárnom sme si podelili body za remízu 0:0. Hoci sme nevyhrali, tak naša séria bez prehry sa predĺžila už na 7 zápasov.

FK INTER BRATISLAVA – KFC KOMÁRNO 0:0 (0:0)

Karty: 54. Šulc, 54. Prekop – 45. Nagy, 54. Popovič, 54. Ondruš, 82. Duda
FK Inter: Pastornický – Tóth, Petráš (C), Štrba, Ben Shimon – Kochan, Baldovský – Adekunle, Bezák, Labuda – Šulc
KomárnoLeckéši – Popović, Ondruš, Špiriak, Šurnovský, Domonkos, Matić, Nagy, Mészáros, Duda, Nurković (C)
Rozhodovali: Maroš Libiak – Martin Vitko, Adam Jekkel