Slová trénera

Včerajší zápas mal, samozrejme, veľkú vážnosť z pohľadu nášho daného cieľa, ktorý sme si dali v lete. Ja si myslím, že ten zápas uchopili chalani pevne do rúk, od prvej minúty sme boli dominantní, kontrolovali sme vývoj zápasu a našou hrou sme sa presadili aj gólovo, v polčase si myslím, že bolo 4:0 a to sme ešte nepremenili veľa šancí. Druhý polčas v takom oslavnom duchu, kde si to chalani aj trošku užívali, stále tam bola dominancia a držanie lopty, pridali sme góly navyše a do hry sme mohli vpustiť Romana Kratochvíla, ktorému to veľmi prajem a aj pre neho tá kabína dýcha. Je to motor mužstva v každom ohľade, je to hráč, ktorý vyrastal v Interi a ktorý sa oddal Interu, pomohol Interu postaviť sa opäť na nohy a za to mu chcem vysloviť obrovskú vďaku. Samozrejme, aj realizačnému tímu a samotným chlapcom, ktorí po celú sezónu predvádzali top výkony a posúvali sa tréning čo tréning dopredu. Učia sa hrať veľký futbal, lebo je tam veľa mladých chalanov. Samozrejme, veľká vďaka Petrovi Hasoňovi, ktorý pre nás vytvoril neskutočné podmienky, vďaka Trenčínu, ktorý dal myšlienku, aby som sem prišiel rovnako ako Ľuboš Talda a hráči z AS Trenčín mladí, perspektívni, ktorí sa tu našli a v neposlednom rade vďaka tým skalným Interistom ako Jožko Barmoš, Jožko Šajánek, Miro Kovařík, Levický a veľký zástup hráčov, ktorí pozdvihli Inter z poslednej ligy a postupnými krokmi sa Inter dostáva na pozície, ktoré mu patria. Chcem ešte pozdraviť aj hráčov a celý tím Rohožníka, boli veľmi zdatným súperom a do posledného kola to bolo veľmi dramatické.  V tabuľke máme obaja veľké množstvo bodov a veľké množstvo strelených gólov. Obaja sme hrali atraktívni futbal a ako povedal jeden môj nadriadený: „Rohožník bol náš učiteľ, ktorý nás vyučoval a my sme boli stále v strehu, učili sa a nakoniec sme to zvládli, aj keď to bolo veľmi tesné a vyrovnané.“ Chcem teda pogratulovať úspešnej sezóne Rohožníku, ktorý to mužstvo 3 roky budovali a dopĺňali kvalitnými hráčmi, jednotlivcami, ktorí majú veľkú kvalitu na túto ligu. 3 roky po sebe, myslím, skončili v prvej trojke a je to tiež obdivuhodné na takú malú dedinku produkovať tak kvalitný futbal a urobiť tak kvalitnú robotu.

Nakoniec chcem poďakovať za obrovskú kulisu, či už od skalných divákov alebo len od zvedavcov, ktorých zaujíma náš klub a štýl hra. Myslím si, že 800 – 900 ľudí na našom malom štadióne je obdivuhodné a aj týmto smerom veľká vďaka všetkým, ktorí to s naším klubom myslia úprimne.