Slovnaft Cup 2018/2019 odštartujeme proti klubu FK Šalková

slovnaft-cup

Počas najbližších 7 dní sa Inter predstaví na trávniku dvoch súperov. Najskôr v stredu nastúpi v 2. kole Slovnaft Cupu proti štvrtoligovému klubu FK Šalková a neskôr v sobotu vycestuje v 4. kole II. ligy SFZ do Bardejova.

V minulom ročníku Slovnaft Cupu sa Inter prebojoval do osemfinále, v ktorom nakoniec podľahol Popradu 1:0. Pohárovú cestu začali Interisti v Domaniži, kde súpera zdolali 3:2. Ďalší zápas sa odohral vo Veľkých Ludinciach, kde žlto-čierni otočili skóre duelu po góloch Prekopa a Šulca na konečných 2:1. V 4. kole čakal Inter ťažký zápas na trávniku štvrtoligového súpera ŠK Slovan Šimonovany-Partizánske. Stretnutie napokon rozhodol až penaltový rozstrel, v ktorom boli úspešnejší práve hráči Interu, keď v deviatej sérií o postupe rozhodol Andrej Labuda.  V osemfinále však zverenci trénera Richarda Slezáka neprešli cez druholigový Poprad.

Úvodný výkop zápasu FK Šalková – FK Inter Bratislava sa uskutoční v stredu 8.8.2018 o 19:00  hod. na futbalovom ihrisku FK Šalková.